Kiedy dostanę przedpremierowo BATTLEFIELD V?

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kiedy dostanę przedpremierowo BATTLEFIELD V?

★★ Guide

Witam, sprawa wygląda tak: kolega zamówił mi przedpremierowo BATTLEFIELD V

 

Jednak nie wiem kiedy dokładnie gra mi przyjdzie a chciałbym aby było to przed 4 września gdyż za zamówienie przedpremierowe dostaje się wersje BETA przed innymi. Dzięki za pomoc!

Wiadomość 1 z 4 (763 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kiedy dostanę przedpremierowo BATTLEFIELD V?

To już zależy tylko i wyłącznie od sklepu. Zazwyczaj jednak klucz powinien przyjść na maila.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (714 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kiedy dostanę przedpremierowo BATTLEFIELD V?

Hej,

W przypadku kupna gry bezpośrednio w sklepie Origin, od razu otrzymujesz wszystkie bonusy za zamówienie przedpremierowe. Jednak zakładam, że Twoja gra zamówiona została ze sklepu fizycznego. W tym wypadku to właśnie ten sklep powinien wysłać Ci klucz, który po aktywacji doda do Twojego konta pre-orderowe bronie w grze BF1 oraz wcześniejszy dostęp do otwartej bety BF V.

Tak więc jeśli Twój kolega (który zamawiał grę) nie dostał żadnego wcześniejszego klucza aktywacyjnego, powinien skontaktować się ze sklepem.

Wiadomość 2 z 4 (742 wyświetleń)

Dot.: Kiedy dostanę przedpremierowo BATTLEFIELD V?

★★ Guide

Dzięki a w jaki sposób wysyłają klucz?

Wiadomość 3 z 4 (736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kiedy dostanę przedpremierowo BATTLEFIELD V?

To już zależy tylko i wyłącznie od sklepu. Zazwyczaj jednak klucz powinien przyjść na maila.

Wiadomość 4 z 4 (715 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem