Kiedy 1 sezon

autor: AmnezYHazE
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kiedy 1 sezon

★★ Novice

Czy ktokolwiek wie kiedy rozpocznie się pierwszy sezon? 😯 

Wiadomość 1 z 5 (914 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kiedy 1 sezon

Niestety, ale nie ma jeszcze oficjalnej informacji z konkretną datą. Wspomniany był tylko Marzec jako miesiąc, w którym miałby się rozpocząć. Wszystkie najnowsze informacje możecie śledzić w mediach społecznościowych gry Apex i studia Respawn. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (645 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kiedy 1 sezon

Niestety, ale nie ma jeszcze oficjalnej informacji z konkretną datą. Wspomniany był tylko Marzec jako miesiąc, w którym miałby się rozpocząć. Wszystkie najnowsze informacje możecie śledzić w mediach społecznościowych gry Apex i studia Respawn. Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (646 wyświetleń)

Dot.: Kiedy 1 sezon

Community Manager

@AmnezYHazE Dzisiaj Standard smile

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Wiadomość 3 z 5 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kiedy 1 sezon

★★ Novice

Hehe teraz już wiem 😊 ale dzięki za info, ale myślę tak sobie ze fajnie by było jakby zmienili trochę mapę odnośnie pierwszego sezonu, tam gdzie np jest spalony las duże pole do popisu bo nie oszukujmy się ale dla mnie ta miejscówka jest słaba a zabiera dużo terenu 😊 jak myślicie? 

Wiadomość 4 z 5 (456 wyświetleń)

Dot.: Kiedy 1 sezon

★ Novice

Ten cały sezon to farsa. Równie dobrze jakby się nazywał Patch nic by się nie zmieniło. Dodanie 1 postaci + możliwość zakupu pakietów. Start 1 sezonu ^^

Wiadomość 5 z 5 (403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem