Kasa kompanii 50 poziom

autor: BlindThrarr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kasa kompanii 50 poziom

★ Novice

Chciałem się dowiedzieć czy jedynym sposobem aby otrzymać kasę kompanii na 50 lvl są codzienne rozkazy? Gdyż co jakiś czas po zakończonej rozgrywce na ekranie statystyk pokazują mi się, iż otrzymałem 1000 monet, ale gdy chcę kupić perki okazuje się, że nic nie dostałem. To jest jakiś bug?? muszę przyznać, że 300/dzień to trochę mało, tydzień robienia dziennych rozkazów aby odblokować 4 perki tylko jednej broni, zaś samą broń da się wylevelować w kilka godzin. Aby odblokować wszystko to potrzeba... rok dzień w dzień grać? Coś mi tu nie pasuje. Czy to jest normalne?

Wiadomość 1 z 5 (695 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kasa kompanii 50 poziom

★ Novice

W plikach pokazałem tablice końcowe po 2 rozegranych grach, przed rozpoczęciem owych gier miałem jakieś 110 kasy kompanii. Za samą jedną grę powinienem mieć 2500, niestety po dwóch grach mam 910. Czy może mi to ktoś wyjaśnić?

Wiadomość 2 z 5 (678 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kasa kompanii 50 poziom

[ Edytowane ]
★★★★ Novice
Wiadomość 3 z 5 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kasa kompanii 50 poziom

★ Novice

problem naprawiony

Wiadomość 4 z 5 (643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Brak CC I rozdział teatru wojny

★★★ Newbie

Witam, nadal nie otrzymuje mojej kasy kompanii po osiągnięciu poziomu jak długo będę czekać na naprawę tego błędu i czy otrzymam całą zdobytą kwotę? Co się stało z mundurami z I teatru wojny kiedy będą dostępne ? Pozdrawiam Angel

Wiadomość 5 z 5 (635 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem