Dot.: Kariera Fifa 18 problem z godzinami meczy.

autor: byrtek14
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kariera Fifa 18 problem z godzinami meczy.

★ Novice

Mam dość nietypowy problem w trybie kariery menadżerem. A mianowicie chodzi o godzinę rozgrywania spotkań, każdy z meczy ma domyślnie ustawioną godzine rozgrywania na 15:00. Na początku nie zwracałem na to uwagi ale w połowie sezonu zaczęlo mnie zastanawiac dlaczego każdy mecz jaki gram odbywa sie w dzień. Dodam, że w poprzedniej odsłonie Fify przez pewien czas miałem ten sam problem. Może ktoś wie jak temu zaradzić aby godziny meczy były różnorodne, ponieważ manualne zmienianie godzin jest mało realistyczne i nie chce mi sie przed każdym meczem tego zmieniać.

Wiadomość 1 z 5 (1 033 wyświetleń)

Dot.: Kariera Fifa 18 problem z godzinami meczy.

★ Apprentice
Rzeczywiście, też na to zwróciłem uwagę w trybie kariery menadżerskiej. Wydaje mi się, że w pierwszych sezonach gry (nie jestem teraz pewny) mecze w europejskich pucharach były rozgrywane w porach wieczornych. Teraz wszystkie mecze są rozgrywane za dnia. Jest to dziwne i również przyłączam się do pytania, jak temu zaradzić?

W Fifa 17 chyba, nie było tego problemu, ale też nie mam pewności.
Wiadomość 2 z 5 (989 wyświetleń)

Dot.: Kariera Fifa 18 problem z godzinami meczy.

★★ Novice

Udało się to jakoś naprawić?

Wiadomość 3 z 5 (886 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera Fifa 18 problem z godzinami meczy.

★★ Novice
I co rozwiązałeś ten problem ?
Wiadomość 4 z 5 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kariera Fifa 18 problem z godzinami meczy.

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam Standard smile

 @majo2455@Sop4la@KTeclaw@remini_mini

Odpowiedź na to jest trochę "dziwna". Zależy to od naszej karty graficznej (tak przypuszczam).

 

Można to rozwiązać zmieniając ustawienia gry w folderze FIFASetup, uruchamiając aplikację fifaconfig.exe. Mamy tam takie opcje jak jakość renderowania i opcje msaa.

Osobiście miałem to ustawione na automatyczne, co skutkowało rozgrywaniem wszystkich meczów o godz. 15.00. Zmieniłem jakość renderowania na ultra i opcje  msaa na x4 i teraz godziny meczów są o różnych porach. Np puchar anglii 13.30, mecze w LM są później niż np w PL.

 

Problem w tym,że zmiana w/w ustawień, przy słabszej karcie graficznej powoduje jej zacinanie. Więc wydaje mi się, że przy słabszych kartach, lepiej jest tą godzinę meczu zmienić przed rozpoczęciem meczu.

 

Wiadomość 5 z 5 (715 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA