Dot.: Język polski w BFV

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Język polski w BFV

★★★ Newbie

Witam, mam pytanie odnośnie języka polskiego w BFV. Kupiłem grę na G2A, po fakcie dowiedziawszy się że kod gry który już wykorzystałem nie posiada języka polskiego. Kiepsko radze sobie z angielskim i jest to dosyć męczące. Czy dokupienie ulepszenia do edycji specjalnej to zmieni? Mam namyśle dostawkę za 69.99zł na Origin a nie wersje za 300 pln. Czy powinienem ją dokupić ,a wstępnie odinstalować normalną czy doinstalować ulepszenie do aktualnej "wadliwej" wersji? Czy być może z moich planów nici. Proszę od odp. Poz.

Wiadomość 1 z 4 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Język polski w BFV

Community Manager (retired)

Witaj @FireShotEU 

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie, rozszerzenia do gry nie zmienią języka podstawy gry. 

 

Pozdrawiam. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (563 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Język polski w BFV

Community Manager (retired)

Witaj @FireShotEU 

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie, rozszerzenia do gry nie zmienią języka podstawy gry. 

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 2 z 4 (564 wyświetleń)

Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

★★★ Newbie

Witam,
Dnia 11.02.2019 poprzez strone G2A kupilem gre battlefield 5 GLOBAL i dopiero po dodaniu gry do biblioteki origin zauwazylem ze brak jezyka polskiego czy da sie go jakos dodac ? Czy tez zmienic region ?
Kupilem rowniez edycje specjalnia w ktorej pisze ze jezyk polski jest dostepny lecz po zakupie dalej jezyka polskiego brak.
Gre zakupilem w polsce
Prosze o pomoc wszystkich <3

Wiadomość 3 z 4 (592 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

Community Manager

Hej @Szmytu 

 

Połączyłem Twój post z innym gdzie @EA_Coral odpowiedziała na podobne pytanie. Niestety rozszerzenie do Edycji Specjalnej zawiera tylko dodatki i nie obejmuje plików odpowiedzialnych za język gry. Jeśli produkt który kupiłeś był oznaczony jako dostępny w języku polskim sugerowałbym kontakt ze sprzedawcą.

Wiadomość 4 z 4 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem