Dot.: Jak wygrywać w FIFA 18?

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak wygrywać w FIFA 18?

★★★★★ Novice

Co zrobić, by gra zaczęła mnie wspierać i ogólnie dawać mi wygrywać mecze? Nie chcę ciągle tracić nerwów oddając 30 strzałów, ogólnie przeważając nad przeciwnikiem a i tak przegrywać mecz. Dwie czy trzy przypadkowe sytuacje i mecz przegrany. Przecież tak się nie da grać. Gram w tę grę z 8 lat i ostatnia FIFA w jaką dało się grać była FIFA 15.
Tam, jeśli przeciwnik był od ciebie dużo gorszy, to nawet na twoją połowę nie mógł wejść, a teraz? Przyznam że to, co się dzieje w FIFA 18 to jest jakaś patologia. Ludzie wydają na was coraz więcej pieniędzy, a wy zamiast ulepszać grę, z każdą łątką ją psujecie. Milion bugów, jak np. kick off glitch, który rzekomo już naprawiliście, lecz nadal 80% bramek jakie tracę, są po rozpoczęciu przeciwnika od środka. Aktualnie bardziej liczy się szczęście, niż jakiekolwiek umiejętności. Szkoda, że taka sytuacja występuje już od FIFY 17 a wy i tak nic z tym nie robicie.

Wiadomość 1 z 4 (327 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak wygrywać w FIFA 18?

[ Edytowane ]

@mroczkk

 

Witam 

 

Przypominam, że  administratorzy tego forum z EA, nie mają nic wspólnego z tworzeniem gry. Więc proszę byś nie winił ich za błędy w grze.Kazdy gracz by chciał Fife bez błędów itd, ale tak się nie da, jeśli chcesz możemy zagrać, zamiast się tutaj denerwować.

 

Co do samych meczy fut, lepiej gra się ze znajomymi niż z ludźmi w sezonach.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (316 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak wygrywać w FIFA 18?

★★★★★ Novice

No spoko, kilka błędów jeszcze mogę przeżyć, ale to, że gra sama decyduje kto wygra jest dość irytujące. Nieważne jakbym się starał, ile celnych strzałów bym oddawał, i tak przegrywam mecz. 

Wiadomość 3 z 4 (302 wyświetleń)

Dot.: Jak wygrywać w FIFA 18?

@mroczkk

 

Wysłałem zaproszenie do znajomych na Origin jak by co.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 4 (299 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA