Jak włączyć tryb 1 osobowy?

autor: ol__dzik_x
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★★ Newbie

Dzień dobry, ostatnio zobaczyłam że miał być tryb 1 osobowy. Gdzie trzeba klknąć  żeby go włączyć?

Wiadomość 1 z 12 (42 859 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

Witaj @ol__dzik_x ,

 

Tryb pierwszoosobowy włączasz w następujący sposób:

1. Na klawiaturze komputera wciskasz równocześnie klawisze SHIFT + TAB.

2. Strzałkami w lewo i w prawo możesz się przełączać między domownikami.

3. Lewym przyciskiem myszy wejdziesz w interakcję Sim-obiekt, a prawym przyciskiem myszy możesz wybrać drzwi, ściany i podłogę, by wskazać Simowi drogę. 

4. Jeżeli posiadasz włączoną kamerę The Sims 3 to możesz operować środkowym pokrętłem myszki (scroll).

5 W ten sam sposób klawisze SHIFT + TAB wychodzisz z trybu pierwszoosobowego.

Uważaj jednak, bo ta opcja jest bardzo trudna do opanowania i potem także trudno z niej wyjść.

 

Milej zabawy. Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 12 (42 849 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

Witaj @ol__dzik_x ,

 

Tryb pierwszoosobowy włączasz w następujący sposób:

1. Na klawiaturze komputera wciskasz równocześnie klawisze SHIFT + TAB.

2. Strzałkami w lewo i w prawo możesz się przełączać między domownikami.

3. Lewym przyciskiem myszy wejdziesz w interakcję Sim-obiekt, a prawym przyciskiem myszy możesz wybrać drzwi, ściany i podłogę, by wskazać Simowi drogę. 

4. Jeżeli posiadasz włączoną kamerę The Sims 3 to możesz operować środkowym pokrętłem myszki (scroll).

5 W ten sam sposób klawisze SHIFT + TAB wychodzisz z trybu pierwszoosobowego.

Uważaj jednak, bo ta opcja jest bardzo trudna do opanowania i potem także trudno z niej wyjść.

 

Milej zabawy. Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 12 (42 850 wyświetleń)

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★★ Newbie

O właśnie miałem ten sam problem . Dobrze , że trafiłem na ten post Standard smile

Wiadomość 3 z 12 (29 848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★ Novice
@ol__dzik_x Trzeba sprawdzić w ustawieniach
Wiadomość 4 z 12 (23 662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★★ Newbie
@danuta720 A jak potem z tego wyjść?
Wiadomość 5 z 12 (22 395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

@Zofix12 

 

Napisałam wyżej w poście. Standard smile

 

Wychodzisz tymi samymi klawiszami: SHIFT + TAB 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 12 (22 244 wyświetleń)

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★★ Newbie

A jak włączyć inaczej jakoś bo jak wciskam shift TAB to mi społeczność steak wyskakuje 

 

Wiadomość 7 z 12 (8 414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★★ Newbie
@djjdkdkdkdmdmmx Steam nie steak
Wiadomość 8 z 12 (8 413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

@djjdkdkdkdmdmmx 

 

Najpierw musisz uruchomić grę i wejść do jakiejś rodziny, następnie wybrać Sima, którym będziesz kierować. Dopiero wtedy klawisze będą poprawnie działać w trybie życia gry.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 9 z 12 (8 383 wyświetleń)

Dot.: Jak włączyć tryb 1 osobowy?

★★★ Newbie

bzkt u mnie tak samo, a próbowałam wszystkiego

Wiadomość 10 z 12 (6 150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem