Dot.: Jak to jest z tymi szansami na dobry traf?

autor: fijal7891
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak to jest z tymi szansami na dobry traf?

★ Novice

Drodzy Fifacze oraz moderatorzy.

 

Jak to jest z tymi trafami? Jak działają mechanizmy trafiania? Czy na pewno są równe dla wszystkich?

 

Regularne granie od premiery w FCH, Rivals, robione regularnie SBC. Ilości paczek nie zliczę, które otwieram tygodniowo. Te za Fifa Points, od czasu do czasu, również.

 

Jak to możliwe, że przy takiej intensywności grania nie może wpaść nic, co by mnie choć trochę ucieszyło? Ba, żadnego trafu wartego więcej niż 50k, ani Player Picka za FCH.

 

Buduję swój zespół grindując coinsy na powolnej sprzedaży mało wartych kart i robiąc SBC o karty niewymienne. Żadnego impactu od początku gry. Zastanawiam sie jak to działa i czym to idzie, że wszyscy, których znam i których oglądam mają się czym pochwalić, a mnie ogarnia frustracja i niechęć do otwierania kolejnych paczek bo z góry wiem, że niczego tam nie znajdę. Czy to dlatego, że po raz pierwszy zacząłem korzysyać z fifa points w tym sezonie? Gram za dobrze? (xD) Gram za mało albo za dużo? Słabo się tutaj rozkładają proporcje, bo potrafie wciagnac sie w gre na dwa tygodnie codziennie, tak samo jak odpuszczac sobie granie na jakiś czas.

 

Podpowiecie mi jak sobie z tym radzić? Magiczne sztuczki, tricki, czy zostaje mi tylko się popłakać?

Wiadomość 1 z 2 (302 wyświetleń)

Dot.: Jak to jest z tymi szansami na dobry traf?

★★★ Guide

Kupowanie fifa points jest największym nieporozumieniem, jest to tylko ładowanie portfeli EA, gdzie tylko potwierdza w ich przekonaniu że nie muszę wydawać gotowego produktu, bo dzieci i tak kupią. Oczywiście niektóre konta mają lepsze trafy, moje do takich nie należy, ale marzę o trafieniu kiedyś ikony

Wiadomość 2 z 2 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA