Dot.: Jak skontaktować się z EA?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Jak skontaktować się z EA?

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Od początku zeszłego roku gram w The Sims 4 i mam niestety duży problem z zalogowaniem się na konto, a

moje pytanie jest następujące ,jak mam spytać EA o pomoc jeśli nie pokazuje mi się jaki kontakt mogę wybrać.

Wiem ,że jest to spowodowane epidemią ,ale potrzebuje przynajmniej minimalnej pomocy. 

 

Wiadomość 1 z 3 (376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dodaj pytanie

★★★★★ Newbie
@ofiaraevernever chciałam jeszcze powiedzieć ,że pytanie piszę z konta niedawno założonego.
Wiadomość 2 z 3 (374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak skontaktować się z EA?

Community Manager

Hej @ofiaraevernever 

 

Obecnie bezpośredni kontakt "na żywo" z naszymi przedstawicielami jest ograniczony do kontaktu poprzez czat w języku angielskim. Jeśli komunikowanie się w tym języku stanowi dla Ciebie kłopot możesz wesprzeć się podczas rozmowy dostępnymi translatorami online (np. Google Translate). Aby ta forma kontaktu pojawiła się w proponowanych musisz zmienić kraj w prawym górnym rogu strony help.ea.com na Wielką Brytanię/USA Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem