Jak aktywować fut web fifa 18 ?

autor: wisla190692
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak aktywować fut web fifa 18 ?

★★ Novice

Witam mam problem mam już rozegranych około 300 meczow w ultimate team I dalej nie mogę się zalogować w fut web co robić? DziękiStandard smile

Wiadomość 1 z 4 (284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak aktywować fut web fifa 18 ?

Community Manager

Hej @wisla190692

 

Chodzi o grę FIFA 18 czy FIFA 19? 

 

  • Aplikacja Web app/ Companion app przeznaczona jest dla najnowszej odsłony gry. "Aplikacja FUT 19 Web App zastępuje wersję FUT 18. Oznacza to, że po 19 września nie można już będzie korzystać z aplikacji FUT 18."

Chodzi o samo zalogowanie się do Web App czy dostęp do rynku transferowego na Web App?

 

  • Jeśli masz problem z zalogowaniem się do Web app, upewnij się że logujesz się na właściwe konto. Jeżeli grasz na konsoli sprawdź adres email powiązany z kontem EA (Konfiguracja - Ustawienia sieciowe - Konto EA.)
  • Jeśli masz zablokowany rynek transferowy, informacje na temat tego znajdziesz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (276 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak aktywować fut web fifa 18 ?

Community Manager

Hej @wisla190692

 

Chodzi o grę FIFA 18 czy FIFA 19? 

 

  • Aplikacja Web app/ Companion app przeznaczona jest dla najnowszej odsłony gry. "Aplikacja FUT 19 Web App zastępuje wersję FUT 18. Oznacza to, że po 19 września nie można już będzie korzystać z aplikacji FUT 18."

Chodzi o samo zalogowanie się do Web App czy dostęp do rynku transferowego na Web App?

 

  • Jeśli masz problem z zalogowaniem się do Web app, upewnij się że logujesz się na właściwe konto. Jeżeli grasz na konsoli sprawdź adres email powiązany z kontem EA (Konfiguracja - Ustawienia sieciowe - Konto EA.)
  • Jeśli masz zablokowany rynek transferowy, informacje na temat tego znajdziesz tutaj
Wiadomość 2 z 4 (277 wyświetleń)

Dot.: Jak aktywować fut web fifa 18 ?

★★ Novice
  1. Gram na konsoli PS4 FIFA 18 sprawdzalem mam powiązane to samo konto, ogólnie nie loguje mnie do aplikacji. Jest komunikat że nie posiadam konta FUT.. jeszcze jedno pytanie czy uruchamiając grę po zakupie misze ja aktywować w orgin chodzi o kod weryfikacyjny? Konsola PS4
Wiadomość 3 z 4 (198 wyświetleń)

Dot.: Jak aktywować fut web fifa 18 ?

Community Manager
Jeśli masz pewność, że logujesz się właściwym kontem EA do aplikacji towarzyszącej i pomimo utworzonego klubu otrzymujesz komunikat mówiący o jego braku - to sugerowałbym, abyś skontaktował się z nami bezpośrednio przez help.ea.com.
Wiadomość 4 z 4 (187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA