Jak Skonfigurować Pada

autor: Irsapel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak Skonfigurować Pada

★ Apprentice

Siema . zakupiłem ostatnio pad o  nazwie GAMEPAD GENESIS P65 pod PC. gdy patrzyłem w ustawieniach jak wyczytuje mi go system Windows widniał napisz Xbox 360 controller for Windows. z tego co wiem takie coś pokazuje ze pad jest wspierany przez Fifę i powinno być okej. ale do rzeczy patrzyłem na niego i jakieś podstawowe sterowanie ogarnąłem problem tkwi w tym ze nie mam zielonego pojęcia jak robić bardziej zaawansowane rzeczy np Triki można pod uwagę np Elastico albo Dokoła świata ewentualnie jakieś Cieszynki . z tego co się dowiedziałem triki wykonuje się prawą gałką analogową , gdy testowałem to niestety zamiast trików mój zawodnik bardziej podawał w jakimś kierunku i nic nie pozwalało na zrobienie jakiegoś nawet najprostszego triku. a moje pytanie jest takie jak skonfigurować pada bym mógł wykonywać nim zaawansowane rzeczy . będę wdzięczny jeśli ktoś może mi pomóc.

 

Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 1 z 6 (16 424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak Skonfigurować Pada

Hej.

Oficjalnie wspieranymi kontrolerami są tylko te z konsoli Xbox 360 oraz Xbox One.

Oczywiście możesz spróbować zainstalować emulator, który pomoże Ci spersonalizować sterowanie, ale ta opcja nie jest w jakikolwiek sposób wspierana przez EA.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (17 671 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak Skonfigurować Pada

Hej.

Oficjalnie wspieranymi kontrolerami są tylko te z konsoli Xbox 360 oraz Xbox One.

Oczywiście możesz spróbować zainstalować emulator, który pomoże Ci spersonalizować sterowanie, ale ta opcja nie jest w jakikolwiek sposób wspierana przez EA.

Wiadomość 2 z 6 (17 672 wyświetleń)

Dot.: Jak Skonfigurować Pada

★ Apprentice

Proszę cie zanim napisz odpowiedź to przeczytaj wpierw to co jest napisane bo widzę doskonale ze nie przeczytałeś ani trochę tego co napisałem. przeczytaj to co napisałem i na podstawie tych informacji mi daj odpowiedź okej???

Wiadomość 3 z 6 (16 412 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak Skonfigurować Pada

Przeczytałem dobrze Standard smile

Przekazałem Ci to co wiem. Co z tym zrobisz to już Twoja sprawa.

Wiadomość 4 z 6 (16 410 wyświetleń)

Dot.: Jak Skonfigurować Pada

★ Apprentice

wątpię bo nie odpowiedziałeś wgl na moje pytanie . jak możesz odpowiedz na to co zamieściłem Standard smile. bo ostatnio coś się stało ze klawisze się pomieszały i nawet podstawowa kofiguracja w grze nic nie daje. pad mi ostatnio przez przypadek upadł i potym się tak stało wgl wiesz co to może być czy to przez ten upadek bo nwm? grać niby się da na innych ale ja tam swoje ustawienie miałem a teraz nwm jak przywrócić bo nic nie daje w ustawieniach zmiana czy na klasyczne aternatywne czy 2 przyciski .

Wiadomość 5 z 6 (16 400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jak Skonfigurować Pada

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Irsapel

 

W odpowiedzi na Twoje pytanie o wsparcie kontrolera, to jak już @Revan2000s wspomniał, gra jest oficjalnie kompatybilna z padem od Xbox-a 360 oraz Xbox One.

 

Co do problemu po stronie sterowania (po upadku), spróbuj obejścia poniżej:

 

1. Wygląda to jak błąd zapisu pliku z preferowanymi ustawieniami. Dlatego spróbuj usunąć plik "Ustawienia osobiste 1" znajdziesz go według kroków poniżej:

 

Spoiler
Przejdź do menu głównego gry FIFA. 
Przejdź do sekcji Konfiguracja. 
Idź do PROFIL. 
Idź do USUŃ 
Z listy proszę usunąć Ustawienia osobiste 1 (chyba, że widnieją pod inną nazwą)
Ponownie uruchom grę i przetestuj sterowanie.

 Alternatywnie możesz zresetować całe ustawienia gry Fifa 18, gdyż również to pomaga w problemach ze sterowaniem:

 

Spoiler
WYŁĄCZ ZAPISY W CHMURZE (Origin <Ustawienia aplikacji) ZMIEŃ NAZWĘ FOLDERU FIFA 18 W DOKUMENTACH SPOWODUJE TO ZRESETOWANIE USTAWIEŃ GRY (uwaga: zapisy gry oraz trybu KARIERA/PRO CLUB Droga do Sławy zostaną usunięte)

 2. Odnośnie pytania o triki i jak je wykonać odsyłam Cię do naszej oficjalnej instrukcji w formacie PDF, gdzie również znajdziesz instrukcję i uwagi co do możliwości modyfikacji ustawień sterowania. 

Wiadomość 6 z 6 (16 388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA