[Info] BETA już dostępna 4- 9 października! Masz problem żeby zagrać zajrzyj!

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[Info] BETA już dostępna 4- 9 października! Masz problem żeby zagrać zajrzyj!

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

131421.PNG

 

Witajcie! Game controller

 

Dla wszystkich zainteresowanych! BETA dla osób, które złożyły zamówienie pre-order do 30 września (cyfrowo lub przez sklep) już jest dostępna i możecie już pobrać wersję klienta gry i wskoczyć na serwery. Reszta osób musi poczekać do 6 października na swoją kolej testowania produkcji! Star

 

Rozmiary plików:

 

  • PC - 23 GB
  • PS4 - 15 GB
  • Xbox One - 13 GB

W kwestii przypomnienia:

 

Czy zamawiając wersję pre-order (przed-sprzedażową) otrzymam wcześniejszy dostęp do Bety?

 

  • Jeśli złożysz zamówienie na pre-order, otrzymasz dodatkowo wcześniejszy dostęp do wersji Beta gry, zanim zostanie ona udostępniona pozostałym użytkownikom. Przy zamówieniach przed-sprzedażowych drogą cyfrową automatycznie uzyskacie wcześniejszy dostęp. Przy zamówieniach złożonych przez sklepy, musicie wypytać sprzedawce o specjalny kod na odblokowania owego wcześniejszego dostępu do beta testów przed innymi graczami.

Złożyłem zamówienie w terminie, jednak nadal nie mam dostępu, co mam zrobić?

 

  • W takiej sytuacji radzimy skorzystanie z naszego narzędzia (instrukcji) na stronie pomocy, celem otrzymania kodu zastępczego, w sytuacji gdy:

12312311.PNG


 

Wymagania wersji PC znajdziecie poniżej:

 

123123111.PNG

 

 Po więcej informacji o becie zapraszam Was na oficjalną stronę oraz do tzw. FAQ na stronie forum, gdzie koledzy ze studia zbierają Wasze opinie i zgłoszenia co do przeprowadzanych testów! Game controller

 

Udanego testowania! Game controller

 

 

 

Wiadomość 1 z 1 (221 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem