Heirloom

autor: Leojdks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Apprentice

Dzień dobry, mam już 333lvl i nadal nie mam heirlooma, piszę to bo kupiłem już sporo skrzynek i chciałbym wiedzieć czy ktoś z EA mógłby sprawdzić ile otworzyłem skrzynek w Apex.

Nickname: Leojdks

Platforma: PS4

 

Wiadomość 1 z 7 (2 287 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Heirloom

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Leojdks 

 

Przykro mi, ale nie mamy możliwości sprawdzenia ile otworzyłeś pakietów na swoim koncie. Wiem, że istnieją nieoficjalne trakery, dzięki którym możesz oszacować ilość otwartych pakietów na Twoim koncie, nie mniej informacje na nich nie są wiążące. 


 

Powiązałem inny wątek dotyczący tego samego pytani, który pojawił się w tym samym czasie na forum Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (2 234 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Heirlooms kiedyś dostanę ?

★★★ Novice

Produkt: Apex Legends
Platforma:PlayStation 5
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 5
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Just_Bartek
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Tam
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Spałem
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 15000
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm)
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Heirlooms brakuje
Co powinno się stać? Nie spać
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Docenić stałych graczy 4fun

Za staż w w apecie nie dostanie się jakiegoś gratis??  Mam lvl 1500 o ile można wierzyć https://apex.tracker.gg 

Fakt że jeszcze z jakieś 100 paczek do otwarcia ale nie mam jeszcze żadnego Heirlooma ? Poznaję ludzi przy lvl 100 mają już.... pozdrawiam

Wiadomość 2 z 7 (2 247 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Heirloom

★★★ Apprentice

Haloooo EA, odpowie ktoś?

 

Wiadomość 3 z 7 (2 245 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Heirloom

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Leojdks 

 

Przykro mi, ale nie mamy możliwości sprawdzenia ile otworzyłeś pakietów na swoim koncie. Wiem, że istnieją nieoficjalne trakery, dzięki którym możesz oszacować ilość otwartych pakietów na Twoim koncie, nie mniej informacje na nich nie są wiążące. 


 

Powiązałem inny wątek dotyczący tego samego pytani, który pojawił się w tym samym czasie na forum Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (2 235 wyświetleń)

Dot.: Heirloom

★★★ Newbie

zewnętrzne kalkulatory, ale tam potrzeba dużo danych. Dzienne misje czy robiłeś etc. Można oszacować to tak na 80% zawsze coś. 300 poziom bez kupowania to ok 200-250 skrzynek. Potrzeba 500 jeśli nie wyleci wcześniej. 

Wiadomość 5 z 7 (2 211 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Heirloom

★★★ Newbie
@Leojdks Ja wiem rze kiedy ma się 500 L to ma się z leweluw skrzynkę dostaje się co 2lewel czyli 500 podzielić na 2 ruwna się 250
Wiadomość 6 z 7 (684 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Heirloom

Community Manager

Dzięki za Twój komentarz @n80j8sw0k5hg Standard smile 

 

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony ponad rok temu - zamykam ją. 

Wiadomość 7 z 7 (610 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem