Handicap i skrypty.

autor: mroczkk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Handicap i skrypty.

★★★★★ Novice

Witam. Proszę mi wyjaśnić, dlaczego jestem w stanie wygrać dobry i wyrównany mecz w FUT Champions ze składem za milion lub więcej monet, a ze składem za 15-20 tysięcy nic nie jestem w stanie zrobić. Dlaczego zawodnicy przeciwnika warci 2 lub 3 tysiące biegają znacznie szybciej niż moi, warci 50-200 tysięcy. Dlaczego każde podanie u przeciwnika jest celne, a każdy, nawet najgorszy strzał wpadnie, za to u u mnie wrażenie jakby każdy miał 40 tempa i prostego podania nie mogę zrobić. Jaki to ma sens, skoro ikony i piłkarze typu: Bale lub Pogba, są łatwiejsi do pokonania, niż Martial czy Sterling. I po jakiego ... cieszynka "łokieć", skoro jedyne co ma na celu to wywołać złość, i wykonują ją tylko jacyś idioci gdy strzelą przypadkową bramkę. Ja rozumiem skryptowanie w jakichś sezonach czy meczach towarzyskich, ale to jest FUT Champions, gdzie powinny liczyć umiejętności i skład jakim grasz. Bo to trochę mija się z celem, że tani piłkarze z premier league grają jak ikony. A może jest jakiś sposób by temu zapobiec? 

Wiadomość 1 z 3 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Handicap i skrypty.

[ Edytowane ]
★ Guide

Witam

Tak jest sposób, nie patrz na zestawienie składów, tak samo graj z ikonami jak i z martialami i jesusami po 82 overallu. Ja na początku się przejmowałem ale skład myslę same ikony a po 10 minutach 2-0 dla mnie, skład nie gra liczą się tylko umiejętności. Jeśli dobrze opanujesz rozgrywkę nauczysz się 3 lub czterech dobrych zwodów ogarniesz wtedy całą tę grę. Jeśli zawodnik jest w pełnym biegu i jest do niego wypuszczone podanie to twoj obrońca zanim nabierze tempa i tak nie dogoni nawet brązowego gracza. Jak strzelisz gola też zrób koledze taka samą cieszynkę i po sprawie. Zdarza się że nie można podać ale to wszyscy tak maja ale na szczeście to nie jest co mecz. Jeśli nie chcesz skryptowania to zawsze można zakupić konsolę ale czy tam będzie lepiej... wątpię.

pozdrawiam

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 3 (359 wyświetleń)

Re: Handicap i skrypty.

★★ Guide
Jakby tak do tego dodać 321013920321 różnych kart Salaha z czego te dwie ostatnie 93 i 98 wygrywają nawet główki z obrońcami mającymi po 2 metry to już naprawdę popsute to jest. Taki Salah ma tak poryte statystyki że 8 na 10 strzałów z 30 metrow to bramki, bramkarze dostają wylewu jąder do komory serca przy jego strzałach. Ale tak odnośnie tych Martiali to jest to już problem doskonale znany, że ta karta jak i kilka innych z premier league grają na poziomie ikon.. Taki Bakayoko choćby i potem w meczu jest rage gdy ty składem za milion coins trafiasz w poprzeczkę 5 razy a Martial ma jedną okazję i trafia jakiegoś parcha pod bramkarzem a potem jeszcze dabuje. W tej grze jest tak wiele do poprawy tylko jakoś nikt się do niej nie kwapi i w sumie co update to jest gorzej a to z obroną a to z poprzeczkami i tak dalej. Disappointed
Wiadomość 3 z 3 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA