Gorycz Battlefield

autor: Basteri_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gorycz Battlefield

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Cześć wszystkim, to co się dzieje z Battlefieldem przez ostatnie hmmm, generalnie od dodatku Francuskiego, to woła o pomstę, Dice zamiast grę naprawiać to ją TOTALNIE psuje z każdym dodatkiem, miał być poprawiony balans i co? Problemy ze stabilnością na serwerach jak były tak są (ale co tam i tak będą grać i płacić), skopana optymalizacja gry, wprowadzili aby nie można było się odradzać na kompanach podczas ostrzału, już tego nie ma, z każdym dodatkiem/aktualizacją naprawią jedną rzecz, a trzy zepsują... Maja tyle czasu, tylu odpowiedzialnych ludzi za grę, a dzieją się takie rzeczy, tylko pokazują jak ważni są dla nich gracze. Jeszcze to dzielenie dodatku na dwie części, skąd ten pomysł? Naprawdę nie mieliście na tyle czasu aby dać dopracowany dodatek ze wszystkimi mapami bez dzielenia? Aaaa no tak, Wy nie potraficie dopracować dodatku podzielonego na dwie części. Chyba za dużo się od Was wymaga jak na taka firmę, a może to zwykłe chodzenie na łatwiznę. I to nie jest tylko moje zdanie.


Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gorycz Battlefield

★★★ Novice

Witam zapoznałem się z twoim postem i z częścią się zgodzę a z resztą nie, ale nie bardzo rozumiem co próbujesz wnieść twoim postem? DICE oraz EA podejmują decyzje, które w ich odczuciu są dobre a to jak odbijaj się to na graczach to ich mało obchodzi. Jeśli chodzi o balans to został on nieznacznie poprawiony i  da się to wyczuć grając. Następnie podzielenie dodatku ,, Niespokojne Wody'' na 2 części to nie wiem czy jest to takie złe? Mogliśmy dzięki temu doświadczyć czegoś nowego, a na następną cześć nie trzeba było długo czekać. Oczywiście nie bronię DICE oraz EA bo niektóre ich decyzje są według mnie są fatalne, natomiast w moim odczuciu gra dalej trzyma poziom i po 600h dalej tak twierdze. Podsumowując myślę, że powinieneś nabrać trochę dystansu i cieszyć się nowymi rzeczami. Stary to jest gra DICE i EA :D (poza tym gra znudzi ci się za jakiś czas i zapomnisz o niej) 

 

Pozdrawiam. Large smile

   

Wiadomość 2 z 3 (568 wyświetleń)

Dot.: Gorycz Battlefield

★★ Apprentice

Owszem, to jest tylko gra, i nie patrzę na nią inaczej niż tylko jako rozrywka, jednak gdy człowiek wydaje na sprzęt aby spełniał wymagania, kupuje samą grę która nie jest tania zwłaszcza wersja premium, i nie mówię tu o cenach aktualnych, to nie ma co się dziwić że gracze się złoszczą że wydając spore pieniądze nadal są błędy, niestabilność gry, serwerów, dostają niedopracowany produkt, faktycznie może coś poprawiają, ale nadal dużo psują.


Pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (552 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem