Fifa 20- Język Polski

autor: kremciu123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★ Novice

A dotyczy to też wersji próbnej dostępnej od 19.09? Chodzi o xboxa. Tzn mieszkam w uk i zamówiłem preorder w uk. Z ea access gram wcześniej ale jezyka polskiego nie ma. Czy tak samo będzie w pełnej wersji czy jednak polski będzie jak napisałeś wcześniej? 

Wiadomość 21 z 38 (1 756 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★ Novice
@GDzikuSeK Siema, ja kupiłem w przedsprzedaży wersję cyfrową na x1 lokalizacja na niemcy i nie posiadam języka polskiego.

@ea czy będzie możliwość ściągnięcia go?
Wiadomość 22 z 38 (1 691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★ Novice
@stefekbaczybucha no ja też nie posiadam. Tzn nie jest to niewiadomo jaki problem ale skoro piszą że na xbox będzie wszędzie to zapytałem dla pewności bo w 19 tylko napisy można było mieć.
Wiadomość 23 z 38 (1 684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Newbie

Zamówiłem na niemieckim microsofcie xbox one s all digital z fifą 20, bo tutaj mam adres rozliczeniowy, ale gra pójdzie na polski adres, jaki język będzie dostępny? niby jasno wynika, że xbox w wersji cyfrowej kupiony wszędzie, będzie zawierał język polski, ale z tego co widzę to ta opcja została przekreśliona 

Wiadomość 24 z 38 (1 595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Newbie

W chwili zakupu Fifa 20 przez Origin, w chwili gdy mamy wpisać nr karty kredytowej bądź innej aby zapłacić za grę, jest także opcja wybór regionu. Mieszkam w UK i zawsze wybierałem region UK, tym razem wybrałem Polska. Cud się zdarzył, mieszkam jak juz wspomniałem w UK, dziś kupiłem i zainstalowałem Fifa 20 będąc w Anglii i mogę słuchać romantyczny głos naszego komentatora Darka Szpakowskiego. Więc nie wierzcie w to że to IP decyduje o tym czy będzie wersja językowa Polska czy inna 

Wiadomość 25 z 38 (1 451 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★ Apprentice

Czyli community manager nas bezszczelnie oszukał że będzie język polski na wersji cyfrowej na xbox one Standard smile

 

Wiadomość 26 z 38 (1 415 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Odnosząc się do wykreślonej informacji na temat dostępności języka polskiego przy kupnie gry w wersji elektronicznej, chciałbym potwierdzić, że również w tym przypadku obowiązuje regionalizacja działająca na tej samej zasadzie jak przy kupnie gry w wersji fizycznej.

Wiadomość 27 z 38 (1 362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★ Apprentice
@EA_Kuba Pisałeś najpierw coś innego, i teraz również, ludzie kupili pre-ordery z nadzieją że będzie język polski przez to że wcześniej poinformowałeś iż będzie na wersji cyfrowej Xbox One, więc najpierw postaraj się bardziej o faktyczne fakty to co napiszesz, bo nagle skreśliłeś to co napisałeś i wszyscy zostali oszukani.Standard smile
Wiadomość 28 z 38 (1 351 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Newbie

Cześć, a czy orientujesz się jak to jest z FIFA20 na PS4 w UK? Kupiłem w Anglii Fife i nie mam języka polskiego ale konto na ps4 mam polskie. Wszystkie inne gry mam normalnie po instalacji po polsku tylko tą fife nie:/ Znasz może jakieś rozwiązanie? 

Wiadomość 29 z 38 (1 302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa 20 Język Polski gra kupiona w Niemczech

★★ Novice

Witam gra została zakupiona w Niemczech i nie mam języka polskiego w grze, możecie mi go jakoś dodać? czy coś 

Wiadomość 30 z 38 (1 201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA