Fifa 20- Język Polski

autor: kremciu123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★ Novice

Ja również chce zakupić grę w wersji pudełkowej  przedpremierowo 24 września . Mieszkam w Niemczech i nie mam pojęcia jak zrobić żeby zagrać tego dnia w fife z Polska wersja językowa ? 

Wiadomość 11 z 38 (8 992 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★ Novice

Podpinam się do tematu bo po 19 chciałbym pograć po polsku a przebywam w uk PS 4

Wiadomość 12 z 38 (8 915 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Tez sie podpinam pod  temat.Dobrze by bylo  zeby  ktos z EA wypowidzial sie na ten  temat  jasno  I  oficjalnie.

Mialem  taki sam problem z  Fifa 18-mieszkam w UK.Kupilem gre gdzie pisze iz  jezyk polski jest-natomiast  nikt  nigdzie  nie poinformowal iz  na Fife  jest  blokada regionalna  I w jezyku  polskim  mozna  grac  tylko w Fife kupiona w Polsce -natomiast kupiona w UK  nie ma takiej opcji(pomimo iz  pisze ze  jezyk  polski JEST  dostepy).

Tym  razem  zanim kupie  chcialbym  aby  ktorys  z panow w EA wypowiedzial sie oficjalnie jak  bedzie tym  razem.

Wiadomość 13 z 38 (8 908 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice

Dziś pisałem z podobnym problemem do Ubisoftu odnośnie ghost recon breakpoint i dostałem odpowiedz z konkretna informacja w ciągu godziny wiec wydaje mi się ze takie informacje są dostępne dla każdego wydawcy. Fajnie by już było znać odpowiedz bo chciałbym wiedzieć gdzie robić preorder

Wiadomość 14 z 38 (8 852 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice

Podpinam się do temat, ale widzę że ani widu ani słuchu na temat języków w grze, a mam wielką nadzieje że tym razem nie będzie tak jak w tamtym roku. Standard smile

I niech EA w końcu wypowie się na ten temat.

Wiadomość 15 z 38 (8 840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

[ Edytowane ]
Community Manager

@siera1964 @cieja92 @Kermit21111991 @xx_MEMNON_xx @mlody-mops 

 

Informacje które otrzymałem na temat wersji językowych na konsolach:

 

  • Gry kupione w wersji pudełkowej (PlayStation oraz Xbox) poza granicami Polski nie będą zawierały języka polskiego.
  • W przypadku PlayStation Store (zamówienia cyfrowe), decydować będzie kraj na jaki zostało zarejestrowane konto PSN. Jeśli konto nie będzie polskie - gra nie będzie dostępna w języku polskim. 
  • Xbox Game Store (zamówienia cyfrowe), niezależnie kraju rejestracji konta - gra będzie zawierała język polski.

Wiadomość 16 z 38 (8 832 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Kuba  A jak z origin w takim razie?

Chodzi mi o wersje pudełkową jak i cyfrową.

 

Wiadomość 17 z 38 (8 828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice
@EA_Kuba Dziekuje za odp.A jak bedzie z wersja PC zakupiona z Orgin?
Wiadomość 18 z 38 (8 778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice

Ciekawe-duzo mniejsze studia przed  premiera swoich  gier na dosyc  istotne  pytanie  odpowiadaja przewaznie do 24 godz.Tutaj widze ze chyba trzeba czekac do premiery  gry zeby sie tego dowiedziec.Pewno  bedzie  tak  jak w poprzednie  3  lata I EA  walnie Fspaniala  blokade regionalna -no bo przeciez  to nie jest  wazne iz  gracze pytaja o mozliwosc gry w swoim  ojczystym  jezyku poza granicami  kraju.Powiedziec  ludziom  przed  premiera  nie pasuje bo  pewno  mniej ludzi  kupi-ot  cala  polityka EA.

Wiadomość 19 z 38 (8 679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Hej @xx_MEMNON_xx 

 

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w drugim poście w tym wątku i jest oznaczona jako rozwiązanie Standard smile


@EA_Kuba  napisał/a:

 

Jeśli w sklepie Origin w opisie produktu widzisz, że język polski jest dostępny przy pre-orderze FIFA 20 to możesz mieć pewność, że będzie on dostępny kiedy pierwszy raz uruchomisz grę Standard smile. Zapoznaj się również z tym artykułem, który zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat zamówień przed sprzedażowych. 


 

Wiadomość 20 z 38 (8 625 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA