Fifa 20- Język Polski

autor: kremciu123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 20- Język Polski

★★ Apprentice

Hejka wam wszystkich, mianowicie mieszkam w Holandii i właśnie chce zakupić Pre-Order Fify 20 a co zatem idzie? Czy będzie język polski? Patrze na dostępne języki Fify 20 i jest napisane że jest polski język w tym regionie którym jestem, również zobaczyłem jak to jest z fifa 19 aktualnie i tam nie ma napisane że jest dostępny język polski, czy w nowej odsłonie Fify będzie jednak język polski czy nie? 

Wiadomość 1 z 38 (17 101 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Hej @kremciu123,

 

Jeśli w sklepie Origin w opisie produktu widzisz, że język polski jest dostępny przy pre-orderze FIFA 20 to możesz mieć pewność, że będzie on dostępny kiedy pierwszy raz uruchomisz grę Standard smile. Zapoznaj się również z tym artykułem, który zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat zamówień przed sprzedażowych. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 38 (17 064 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Hej @kremciu123,

 

Jeśli w sklepie Origin w opisie produktu widzisz, że język polski jest dostępny przy pre-orderze FIFA 20 to możesz mieć pewność, że będzie on dostępny kiedy pierwszy raz uruchomisz grę Standard smile. Zapoznaj się również z tym artykułem, który zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat zamówień przed sprzedażowych. 

Wiadomość 2 z 38 (17 065 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★ Apprentice

Inni mówią że będzie inni że nie będzie języka polskiego poza terenem Polski, więc w końcu jak? Standard smile

Wiadomość 3 z 38 (17 054 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Z racji regionalizacji zakupów w Origin, "paczki" języków mogą się różnić pomiędzy krajami w których dokonujesz zakupu. Kupując grę w Holandii, w opisie produktu w Origin widnieje język polski jako "Obsługiwany język", dlatego nie mam podstaw do tego, aby twierdzić, że ten język nie będzie dostępny Standard smile

Wiadomość 4 z 38 (17 047 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★★ Novice
@EA_Kuba A jeśli grę zakupiłem będąc w polsce na urlopie, a na stałe mieszkam w Anglii, to czy po premierze będę miał j. polski? dodam, że gdy zamawiałem bylo napisane, że polski obsługiwany... czy po premierze nie nastąpi regionalizacja, i czy czasami nie pobierz mi innej wersji?
Wiadomość 5 z 38 (16 988 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Hej @karollloo

 

Jeśli podczas składania przedpremierowego zamówienia na grę w opisie był widoczny język polski, to po pobraniu środków i zaksięgowaniu transakcji będzie on dostępny w Twojej grze. Pamiętaj też, że należność za grę pobierzemy do siedmiu dni przed jej premierą. Więcej informacji na temat zamówień znajdziesz tutaj Standard smile 

Wiadomość 6 z 38 (16 946 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice

A kiedy będzie wiadomo coś odnośnie wersji konsolowych? Bo mam voucher w pewnym sklepie w uk i zastanawiam się czy kupić pudełkowa wersje czy cyfrowa. No i czy wersja cyfrowa napewno będzie miała polski komentarz po zakupie z uk

Wiadomość 7 z 38 (16 928 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice

Dodam tylko ze konto na Xbox live mam założone na Polskę natomiast transakcje wszystkie oraz ceny są w funtach wiec nie mam pojęcia czy to może wpłynąć na wersje językowa . Wszystkie gry z ea acces są w języku polskim wiec chyba nie powinno być problemu ale po zeszłorocznym zaskoczeniu po odpaleniu fify 19 i braku polskiego komentarza już chyba nic mnie nie zdziwi u ea 😂

Wiadomość 8 z 38 (16 924 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20- Język Polski

Community Manager

Hej @siera1964 

 

Jeśli będę mieć szczegółowe informacje na temat konsolowych wersji i dostępnych języków - dam Ci znać. Przed kupnem gry dokładnie sprawdź opis produktu (zarówno w sklepie stacjonarnym oraz Xbox Live) i upewnij się, że zawiera on język polski Standard smile

 

 

Wiadomość 9 z 38 (16 861 wyświetleń)

Dot.: Fifa 20- Język Polski

★★★ Novice
@EA_Kuba Problem tylko jest taki ze zwykle na pudełku nie ma informacji odnośnie wersji językowych. Liczę ze w tym roku jednak nie będzie problemów z językiem jak przy premierze 19
Wiadomość 10 z 38 (16 855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA