Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami PL

autor: JaCyNaOO
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam dzisiaj zadzwonilem do EA o porade bo ja mam Gre Niemiecka i niemoglem ustawic nawet Journey po

niemiecku !!! nie myslac nawet po Polsku.

Co zrobilem zalozylem nowe konto PS4 Email nowy Niemiecki pewnie moze byc tez Polski.

Jak juz wszystko zrobilem moglem wybrac w Journey wkoncu jezyk do Pobrania ktory chce

Mysle ze to mialo jakies powiazanie z tym ze Moje PSN konto mam od PS3 jeszcze bo gdy prubowlaem pobrac

z mojegop starego Konta to ciagle wyskakiwal mi Blad FFFF002

Wiadomość 211 z 214 (1 219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Czy w takim razie istnieje możliwość aby (w moim przypadku mieszkam w Niemczech, pobrałem FIFA 19 na niemieckim koncie z niemieckim adresem na PS 4) uzyskać dostęp do polskiej wersji językowej? 

 

Ps: tak, wiem, że mogę kupić grę z polskiego konta i będę tam mieć dostępne języki z regionu/Polska ale nie mam zamiaru drugi raz płacić za grę.

 

Wiadomość 212 z 214 (1 159 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami

★★★ Newbie

Ja chciałbym ściągnąć obce komentarze do polskiej wersji językowej. Przywykłem do tego, że ustawiam komentarz do ligi, w której gram hiszp. do La Ligi, niem. do Bundesligi itd. 

Czy istnieje szansa na ściąganie komentarzy spoza wersji jezykowej?

Wiadomość 213 z 214 (961 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19, zmiana języka

★★★ Newbie

Od miesiąca próbuje pobrać i pokazuje że jegj dostępny a jak wchodzę Aby pobrać wyskakuje błąd i proszą sprobospr ponownie

Wiadomość 214 z 214 (841 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA