Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami PL

autor: JaCyNaOO
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA 19 a polski język

★★★ Novice

Nie kupiłem gry jeszcze tylko przeczytałem z opisu na origin. 

 

To jak mogę kupić grę z polskim dialogiem będąc za granicą w Origin nie ma opcji zmiany regionu ... 

Wiadomość 10 z 214 (2 396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 a polski język

[ Edytowane ]

@Zabjca

 

Jeśli np kupisz grę za granicą,  to niestety przez regionalizacje w Origin nie będziesz miał polskiej wersji.Polską wersję gry możesz tylko kupić w Polsce. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 11 z 214 (2 391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 a polski język

★★★ Novice

A czy jeśli kupię  grę z polskim komentarzem, (w jakimś sklepie online) to po dodaniu klucza gry w origin będę miał polski komentarz czy regionalizacja mi to odrzuci ? 

 

Dodam że na codzień mieszkam poza granicami 

Wiadomość 12 z 214 (2 374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 a polski język

Community Manager (retired)

Witaj @Zabjca

 

Jak wspomniał @MattiuDefo język gry jest ściśle związany z kluczem produkt wydanym na dany region. Jeżeli zakupisz kod do gry w języku PL, to taka wersja będzie przypisana do Twojego konta Origin i nie zmieni się. 

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 13 z 214 (2 368 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19, zmiana języka

★★ Apprentice
Jaki polski i czeski ? Co ty mówisz na Origin pisze Polski i Angielski....
Wiadomość 14 z 214 (8 081 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19, zmiana języka

@fifafifa2200

 

Witaj 

 

3 tygodnie temu gdy odpisywałem tej osobie, nie było pewne czy język czeski lub angielski będzie w grze dopiero tydzień temu pojawiło się info, że  w tym roku będzie polski i angielski.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 15 z 214 (8 076 wyświetleń)

Dot.: FIFA 19, zmiana języka

★★ Apprentice
No i to bardzo dobra wiadomość bo przecież Liga mistrzów z nowym angielskim duetem jest świetna a Tak To znowu by szpaku nawijał... :D ^^^
Wiadomość 16 z 214 (8 068 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Brak języka polskiego

★★★ Apprentice

A więc zakupiłem fife na xone-wersje cyfrowa zza granicy, w demie mialem elegancko jezyk polski ale dzis przy uruchomieniu pelnej wersji przez early access tego jezyka juz nie mam, konsole mam w języku polskim. Ktoś coś pomoże ?

Wiadomość 17 z 214 (6 844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Fifa 19 ps4 brak polskiego języka

★ Novice

Witam  mam problem.Mieszkam w Niemczech, kupuje od kilku lat tutaj Fife i nigdy nie było problemu, w tym roku po instalacji  nie mam do wyboru języka polskiego Platforma ps4, wcześniej nie miałem takich kłopotów  gdybym wiedział  że tak będzie nie kupiłbym..W jaki sposób można uzyskać dostęp do języka polskiego,menu plus komentarz... Proszę o odpowiedź 

Wiadomość 18 z 214 (7 767 wyświetleń)

Dot.: Fifa 19 ps4 brak polskiego języka

★ Novice

mam taki sam problem iż jestem w Holandii i kupilem przez STORE ... Dajcie jakis dodatek do FIFy 19 na ps4 z jezykiem PL ! w demo nie mialem tego problemu

Wiadomość 19 z 214 (7 759 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA