Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami PL

autor: JaCyNaOO
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 19 brak polskiego języka - wersja na konsole zakupiona poza granicami PL

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam zakupilem fife 19 ultimate team , dzis 25.09 wiec jest moglem ja odpalić,  wchodxe w gre a tu brak polakiego jwzyka gra zakupiona na playstation store w wielkiej brytani , jezyk ustawuony na konsoli to jezyk polski place poprosti z angielskej karty wiec jest zarejestrowana na angielski adres, bexzie opcja ze bede mial jezyk polski ? Kiedys kupilem gta w angli i po zainstalowaniu mialem polskie napisy itd, nawet nie pojyslal bym ze nie bedzie jezyka polskiego?prosze o odpowiedz

Wiadomość 20 z 214 (34 480 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 19, zmiana języka

Community Manager (retired)

Informacja

 

Jeśli zakupujecie produkt poza granicami Polski, zawsze zalecamy kontakt bezpośredni z danym sprzedawcą/platformą odnośnie wspieranych języków przed samym zakupem. Zarówno na platformie PSN/Xbox oraz Origin obowiązuje regionalizacja, która może wpływać na oferowane pakiety językowe w danej grze (dotyczy to edycji cyfrowych i pudełkowych w zagranicznych sklepach).

 

Poniżej zamieszczam informację o dostępnych językach:

 

PSN - informacja o regionalizacji

 

Gra zakupiona na terenie PL posiada następujące wersje językowe (Audio i Text)

 

UK AR PL RU UK AR PL RU CS TR

 

Gra zakupiona poza terenem PL posiada następujące wersje językowe (Audio i Text)

 

UK FR IT DE ES NL  UK FR IT DE ES NL SV DA NO PT

 

 

Xbox One - informacja o regionalizacji

 

Gra zakupiona na terenie PL posiada następujące wersje językowe (Audio i Text)

 

UK JP AR PL RU

UK JP AR PL RU CS TR TC SC

 

Gra zakupiona poza terenem PL posiada następujące wersje językowe (Audio i Text)

 

UK FR IT DE ES NL  UK FR IT DE ES NL SV DA NO PT

 

 

Origin - strona produktu

 

Gra zakupiona na terenie PL posiada następujące wersje językowe (Audio i Text)

 

UK PL  UK PL 

 

Gra zakupiona poza terenem PL posiada następujące wersje językowe (Audio i Text)

 

UK FR ES DE IT NL, MX, BP, AR UK FR ES DE IT NL SV DA NO PT TR AR CS BP SC TC, MX

Zobacz w watku

Wiadomość 62 z 214 (32 362 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Wersja językowa

★★★ Newbie

Czy istnieje możliwość zakupu gry Fifa19 z angielską wersją komentarza?

Wiadomość 1 z 214 (28 701 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa

★★★ Guide
Witam. Możesz mieć angielski komentarz ale również CAŁA grę po angielsku (menu, opisy, dialogi, ....).
Ja właśnie taką nabyłem a wolałbym po polsku więc mam do odsprzedania tanio.
Wiadomość 2 z 214 (28 692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa

★★★ Newbie
Tylko interesuje mnie Fifa 19, a ona, jako że wychodzi pod koniec września, jest do kupienia na razie jest tylko poprzez Origin. Chodzi mi właśnie o taką wersję Fify, nie o płytę.
Wiadomość 3 z 214 (28 684 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wersja językowa

[ Edytowane ]

@pjmiszczuk@TOMALA1969

 

Witajcie 

 

Już wyjaśniam jak to jest z wersją językową na Origin.

 

Jeżeli gra zostanie kupiona przez ciebie na Origin lub w sklepie stacjonarnym na terenie Polski, to będziesz mieć język polski i czeski, natomiast jeżeli kupisz grę za granicą lub z zagranicznej strony lub też w Origin ale nie mieszkając w Polsce tylko np w Anglii  lub Niemczech będziesz mieć wtedy język angielski A polskiego nie. Wszystko jest to związane tzw regionalizacją w Origin więcej o tej usłudze można przeczytać TUTAJ, jeśli chodzi o konsole tam tego problemu nie ma.

 

 

Jeśli chodzi o sam komentarz, to gdzieś widziałem  instrukcję jak można to dodać, jak znajdę podam tutaj link do strony.

 

http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=413&t=37005

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 214 (28 695 wyświetleń)

Dot.: Wersja językowa

★★★ Guide
Witam.

Tak rozumiem. Zakupiłem kad w sklepie (internetowym) na platformę origin - KOD GLOBAL i myślałem że jest język polski ale nie ma. Jest angielski, niemiecki, i 5 innych do wyboru.
Kod dostanę 28 września, cena atrakcyjna. Mogę odsprzedać bo i tak wystawię gdzieś, bo nie jestem zbyt lotny po angielsku, i tak będę kupował wersję POLSKĄ.

Kod aktywujesz sobie na swoim koncie origin.
Wiadomość 5 z 214 (28 670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

FIFA 19, zmiana języka

★★★ Newbie

Witam

Będzie możliwość zmiany języka na Polski w FIFIE 19 jeżeli gra będzie kupiona przez Origin poza granicami państwa?

Poizdrawiam

Wiadomość 6 z 214 (34 768 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19, zmiana języka

@Kamyk_Super

 

Witaj 

 

Jeżeli gra zostanie kupiona przez ciebie na Origin lub w sklepie stacjonarnym na terenie Polski, to będziesz mieć język polski i czeski, natomiast jeżeli kupisz grę za granicą lub z zagranicznej strony lub też w Origin ale nie mieszkając w Polsce tylko np w Anglii  lub Niemczech będziesz mieć wtedy język angielski A polskiego nie. Wszystko jest to związane tzw regionalizacją w Origin więcej o tej usłudze można przeczytać TUTAJ, jeśli chodzi o konsole tam tego problemu nie ma.

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 214 (34 766 wyświetleń)

FIFA 19 a polski język

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam 

 

W aplikacji Origin dostępne są tylko te języki a co z polskim ? 

 

Obsługiwane języki
العربية, Český, Dansk, Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Español (MX), Français (FR), Italiano, Nederlands, Norsk, Português (BR), Português (PT), Svenska, Türkçe, 中文(简体), 中文(繁體)

 

Dlaczego w obsługiwanych językach nie ma polskiego ? 

Wiadomość 8 z 214 (29 023 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 19 a polski język

@Zabjca

 

Witaj

 

Zapewne kupiłeś FIFA 19 nie w Origin tylko np na stronie G2a lub podobnej, które nie gwarantują czy dana wersja gry będzie miała język polski. Wszystko jest to związane z  tzw regionalizacją w Origin więcej o tej usłudze można przeczytać TUTAJ.

 

 

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 214 (29 005 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA