FUT CHAMPIONS- JAK GRAC

autor: MgTomasz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FUT CHAMPIONS- JAK GRAC

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Co mam zrobić żeby wygrać w FUT CHAMPIONS!?!?!?!?!?!?.

Bencki dostaje od łosi z marnym złotym składem 83(ja mam 88-89. W Rivals to jeszcze ogrywam asów a w champions to maja o krocie gorsze składy a moi obrońcy nawet w defensywie sie rozbiegają albo zostaje 2 obronców a nawet napastnikow czasami z tyłu mam.TAK!!! Napastnikow!!!  Po cholere te ustawianie taktyki jest jak i tak swoje robią tzn. to co FUT chyba kaze.

Aspas co ma ok 98-99 wykonywania karnych  trafia w słupek jak ma power na 1, 2 kreski xD Obrońcą odbieram piłkę a tu karny bo dotknął przeciwnika Disappointed 

 

 

Edit. Pobiłem rekord... az 6 wygranych xD oczywiście na jakieś 30 meczy trafili się moze z 5 co ma skład i umie grac, z 20 co miało perfidny handicap i ja mialem z 5 po swojej stronie(aż płakałem ze śmiechu) heh

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FUT CHAMPIONS- JAK GRAC

★★★ Guide
@MattiuDefoMgTomasz A w Rivals w której Dywizji grasz i wygrywasz? Ja grając w 6 dywizji - w FUT.CH. wygrywałem max. 6-8 spotkań na 20. Czasem też obserwuję to co opisujesz ... mogę robić i starać się a nie mam wpływu na rozbiegających się obrońców , albo TORRES ovl.95 gdzie strzelanie ma na 99 wali 4 słupki w jednym meczu a pozostałe strzały idą w trybuny i słyszę "chyba chciał trafić jakiegoś kibica na trybunach , albo gołębia". Ale dla pociechy czasem mam 2 strzały w meczu i 2 bramki , a przeciwnik 20 - i 0 bramek.
Wiadomość 2 z 2 (489 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA