FIFA 18 - zmiana języka

autor: jdeemxx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 18 - zmiana języka

★★ Novice

Witam. Dzień przed premierą postanowiłem "na szybko" że kupie jednak FIFE 18. Jakiś gość podesłał na grupce fb link gdzie takową sprzedawali po 200 zł (stronka legit jak ludzie pisali).

Niestety nie zauważyłem, że gra jest na bodajże 11 regionów w czym nie ma Polski. Szkoda że po fakcie to zauważyłem no ale trudno się mówi. Człowiek uczy się na błędach.. Ciężko się gra kariere, czy tryb Alexem Hunterem gdy nie ma się naprawdę płynnego angielskiego. 

 

Stąd pytanie: Jest jakaś możliwość aby tą grę na Polski zmienić? Np. dokupić na origin "ulepszenie do edycji Ronaldo" czy cokolwiek jest jakaś możliwość? Nie chce całego konta z origin sprzedawać bo mam tam inne wersje FIFY + 79 level więc szkoda mi to wszystko stracić a 250 zł też za bardzo nie chce wydać na nową bo 18 się zbliża to samochód i te sprawy ;x 

Ktoś ma jakiś sposób? Pozdrawiam Disappointed

Wiadomość 1 z 6 (7 609 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 18 - zmiana języka

Community Manager

Hej @jdeemxx

 

Każdy klucz do gry niesie ze sobą "paczkę" języków, która nie może zostać w żaden sposób zmieniona. Na Twoim koncie musi pojawić się gra, która będzie miała dostępny język polski. Jeśli opis przedmiotu nie mówił dokładnie o dostępności języków, lub jeśli jasno mówił o tym, że będzie dostępny język polski, sugerowałbym kontakt ze sprzedawcą w związku z prośbą o zwrot. 

 

List zaufanych sprzedawców 

 

 

Soccer ball

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (8 205 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 18 - zmiana języka

★★ Novice

Widzę, że pomoc na najwyższym poziomie.

Wiadomość 2 z 6 (7 485 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 - zmiana języka

Community Manager

Hej @jdeemxx

 

Każdy klucz do gry niesie ze sobą "paczkę" języków, która nie może zostać w żaden sposób zmieniona. Na Twoim koncie musi pojawić się gra, która będzie miała dostępny język polski. Jeśli opis przedmiotu nie mówił dokładnie o dostępności języków, lub jeśli jasno mówił o tym, że będzie dostępny język polski, sugerowałbym kontakt ze sprzedawcą w związku z prośbą o zwrot. 

 

List zaufanych sprzedawców 

 

 

Soccer ball

Wiadomość 3 z 6 (8 206 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 - zmiana języka

★★ Novice

Ktoś gdzieś coś kiedyś napisał, że jak ktoś udostępni paczkę językową i będzie można podmienić. Czy to pomoże? 

Wiadomość 4 z 6 (7 460 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 - zmiana języka

★★ Novice

Mam nadzieję że wyjdzie jakaś paczka z językiem polskim 

Wiadomość 5 z 6 (5 986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 - zmiana języka

★ Novice
Udało Ci się rozwiązać ten problem?
Wiadomość 6 z 6 (3 923 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA