FIFA 18, squad battels

autor: seregastPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 18, squad battels

★★★ Novice
Zwracam się z prośbą o rekompensatę za wyrzucania z serwera podczas gry w SB. Wina na 100% nie leży po stronie mojego internetu ponieważ przez styczeń i do połowy lutego nic się nie działo a Internet był przypinany zarówno przewodowo jak i łączony bezprzewodowo. Router leży 0.5m od konsoli. Na przykład w poprzednim tygodniu rozłączyło mnie 3 razy, przez co w sobotę już bylem zmuszony do opuszczenia walki o Elite 1 bo nie miałem praktycznie szans. W tym tygodniu 13 meczy - 2 razy rozalczyło. Szczytem przesady było to jak kilka sekund po ostatnim gwizdku wygranego meczu, będąc już w menu - serwer rozłączono i nie zaliczyło wygranej (3s później i już bym był w menu FUT).
Zależy mi na realnej rekompensacie. Nie 1 000 000 coisow, tylko 50k i dwie paczki.
Wiadomość 1 z 6 (349 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18, squad battels

★ Guide

hej, dobre dobre, to ja poproszę 2 paczki po 100k i do tego coś w coinsach jakieś 200k a co tam heh. Podepnij se pod kabel kolego internet pewnie twoj reuter gubi sygnał albo go zmień. Z tym trybem nic się nie dzieje ja gram co dzień od września i ani razu nic mnie nie rozłączyło fut online to owszem się zdarza co jakiś czas ale nie tu. 

pozdrawiam

 

Wiadomość 2 z 6 (340 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18, squad battels

★★★ Novice
To radzę w takim razie poczytać starsze posty dotyczące takiej samej sytuacji skoro "w tym trybie nic takiego się nie dzieje".
W tygodniu łącznie jest 36meczy. Od poniedziałku do piątku 20 meczy (8-9 godzin grania ) przychodzi sobota 8 meczy z czego dwa rozłączy i czas stracony, granie na darmo.
Wiadomość 3 z 6 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18, squad battels

[ Edytowane ]
★★ Guide

@flojd55 czemu ty tak bronisz tej gry w każdym temacie? Mnie też wywaliło 210391203 razy bez powodu, miałem 32019313 wylewów co kosztowało mnie wygrane mecze i sporo nerwów.

Wiadomość 4 z 6 (282 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18, squad battels

Jeśli problemy występują tak często, problem z pewnością stoi po stronie Waszego połączenia. Często dostawca internetu zmienia jego ustawienia bez wiedzy klienta, a nawet teoretycznie mała zmiana może powodować tego typu problemy w grach.

Rozumiem niezadowolenie Wasze i innych graczy, ale jeśli tak jak twierdzicie jest to problem globalny to nikt nie mógłby uruchomić tego trybu

Od siebie mogę zaproponować wykonanie kroków opisanych w TYM artykule.

 

@kingaidenx97

W internecie także obowiązuje kultura słowa. Z tego powodu Twój post został edytowany,

Wiadomość 5 z 6 (266 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18, squad battels

★★ Guide

Przyznaj, że idiotyczne wylewy jakich zazwyczaj doznaje tylko team gracza to chyba nie połączenie..

Wiadomość 6 z 6 (255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA