Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

★★★ Newbie

Witam. Ostatnio przestawiłem w sterowaniu obronę na "stary system obrony". Zacząłem nim grać w Squad Battles i gra sie o niebo lepiej. Z męczarni na klasie światowej przeskoczyłem na w miarę spokojną grę na poziomie legendarnym. Jednakże po paru zwycięskich meczach (w tym parę na ultimate) zacząłem dostawać na maila informacje, że swoją grą naruszam zasady i regulamin oraz grozi mi ban. Gram w FIFĘ uczciwie i nie korzystam z cheatów ani z niczego podobnego. Stąd moje pytanie czy ten "Stary system obrony" może być traktowany jako korzystanie z błędu w grze czy coś podobnego?

Wiadomość 1 z 6 (3 380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

Hej.

Z pewnością zmiana trybu obrony nie ma na to żadnego wpływu.

Sugeruję kontakt z odpowiednim działem EA za pomocą tego adresu e-mail: lets_talk@ea.com

Więcej informacji o tym jak powinno wyglądać zgłoszenie znajdziesz TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (5 579 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

Hej.

Z pewnością zmiana trybu obrony nie ma na to żadnego wpływu.

Sugeruję kontakt z odpowiednim działem EA za pomocą tego adresu e-mail: lets_talk@ea.com

Więcej informacji o tym jak powinno wyglądać zgłoszenie znajdziesz TUTAJ.

Wiadomość 2 z 6 (5 580 wyświetleń)

Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

★★★ Novice
Hej. Wiesz może jak grać online starym systemem obronnym? Bo jak biorę ustawienia kontrolera to opcja obrony jest nieaktywna i nie mogę zmienić z Obrony taktycznej na stary system obrony. Na pewno inni grają tym system w sieci ponieważ od razu widać to gołym okiem.
Wiadomość 3 z 6 (3 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

★★★ Newbie
Nie ma takiej możliwości w grze online Standard smile
Wiadomość 4 z 6 (3 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

★ Guide

No właśnie i tutaj jest pytanie do pracownika ea dlaczego wyłączyliście stary system obronny w fut online ? Dlaczego nie możemy tym systemem grać ? Wtedy obrona jest stabilniejsza i bedzie padalo mniej bramek a co za tym idzie rozgrywka bedzie bardziej realna. Czy jest mozliwosc włączenia przez Państwa starego systemu obronnego do gry online bardzo proszę o odpowiedz. Jeśli nie to proszę uzasadnić dlaczego. 

pozdrawiam

 

Wiadomość 5 z 6 (2 193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 18 - legalność starego systemu obrony

★ Guide

Dołączam się do propozycji. Jestem przekonany, że rozgrywka będzie zdecydowanie ciekawsza, no i w końcu budowanie składu będzie miało sens...

Wiadomość 6 z 6 (2 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA