Dot.: Ea usunelo mi klub w ultimate

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ea usunelo mi klub w ultimate

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, chcialbym podzielic sie z wami z moim przykrym doswiadczeniem z FIFA 17. W ostatni poniedzialek wlaczam fife ultimate a tu wiadomosc; z powodu zlamania regulaminu " trading coins" usuwamy twoj klub bo to juz drugie ostrzezenie... kopytko prawda po 1 nie dostalem zadnego 1 ostrzezenie a po drugie nie kupowalem zadnych monet. Jedynie co kupowalem to jakies uwstecznione paczki z niedobrymi pilkarZami za prawdziwe pieniadze, dlatego mowiac delikatnie zdenerwowalem sie na maxa bo nie zlamalem zadnych zasad, nie kupowalem zadnych monet. Pisalem oczywiscie do was maila ale zero odpowiedzi... po czym zalogowalem sie tutaj zeby sprobowac jakos rozwiazac ten problem. Rozmawialem przez ostatnie 10 dni 4 razy przez tel I nic nie zrobiliscie! Piste to tutaj juz nie dlatego zeby odzyskac klub, bo * ta gre, juz jej wiecej nie kupie itd ale dlatego zebyscie wiedzieli ze kazdego to moze spotkac...( podejrzewam ze usuneli mi za to ze ktos kupil ode mnie 2 brazylijczykow placac 10.000 za kazdego, ale * jaka w tym moja wina?!? Zawsze wystawiam zawodnikow na liste transferowa z aut. Cena 150 min 10.000 max) to by bylo na tyle. Nie pozdrawiam. Dobrze by bylo jeszcze jakbyscie oddali chajs co tam zalewalem

 

Na przyszłość prosiłabym o nieużywanie mało kreatywnych i obraźliwych sformułowań na naszym forum. Edytowałam co konieczne - EA_Patrycja

Wiadomość 1 z 4 (1 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ea usunelo mi klub w ultimate

Community Manager (retired)

Witaj @sturridge881

 

Rozumiem, że sytuacja wygląda nieciekawie z Twojej perspektywy, jednak w przypadku jakikolwiek kar nałożonych na konto (w tym usunięcia klubu) należy skontaktować się z odpowiednim zespołem pod adresem email: lets_talk@ea.com

 

Więcej na ten temat możesz poczytać w poniższym wpisie:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Problem-z-zablokowanym-kontem-Zajrzyj-tutaj/m-p/5882670#U5882670

 

Jednak w przypadku trzykrotnego sprawdzenia konta i odmowy, z reguły nasz zespół nie podejmuje już żadnych dodatkowych kroków w danej sprawie, o ile nie zostaną przedstawione jakieś nowe informacje.

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 417 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ea usunelo mi klub w ultimate

Community Manager (retired)

Witaj @sturridge881

 

Rozumiem, że sytuacja wygląda nieciekawie z Twojej perspektywy, jednak w przypadku jakikolwiek kar nałożonych na konto (w tym usunięcia klubu) należy skontaktować się z odpowiednim zespołem pod adresem email: lets_talk@ea.com

 

Więcej na ten temat możesz poczytać w poniższym wpisie:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Problem-z-zablokowanym-kontem-Zajrzyj-tutaj/m-p/5882670#U5882670

 

Jednak w przypadku trzykrotnego sprawdzenia konta i odmowy, z reguły nasz zespół nie podejmuje już żadnych dodatkowych kroków w danej sprawie, o ile nie zostaną przedstawione jakieś nowe informacje.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 4 (1 418 wyświetleń)

Dot.: Ea usunelo mi klub w ultimate

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, wiem dzieki juz zrobilem wszystko co moglem, zmiencie zasady banowania albo tych [edytowane przez EA_Kuba] co sa za to odpowiedzialni bo to mega * jak usuwaja * za nic I * nic nie mozna zrobic. Dobrze ze gralem w to gowno tylko 3 miesiace a nie dluzej bo tylko bym sie bardziej [edytowane przez EA_Kuba] , a co z kasa co zalewalem?? Przepada??

Wiadomość 3 z 4 (1 055 wyświetleń)

Dot.: Ea usunelo mi klub w ultimate

Community Manager

@sturridge881

 

@EA_Ataashi przekazała Ci wszystkie informacje na temat tego jak wygląda sytuacja, oraz co należy zrobić aby odwołać się od decyzji tyczącej się Twojego klubu. Prosiła Cię również o to żebyś nie używał słów potocznie uważanych za niecenzuralne. Jesteśmy od tego, aby wysłuchać Cię i pomóc w Twoich problemach. Niestety nie będziemy tolerować stosowania takiego języka na forum AHQ.

Wiadomość 4 z 4 (1 033 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA