EA nie udostępnia Jeżyków do Gier

autor: JonesBM
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA nie udostępnia Jeżyków do Gier

[ Edytowane ]
★ Novice

Kupując ta grę myślałem ze będzie język polski, koszt gry 54.00 euro

Z innymi grami np: Battlefield 2 nie było z tym problemu był wybór jeżyków i tez polski

 

Mieszkam w Hamburgu po za granica Polski i kopiłem grę Star Wars Battlefront 2 lubię ta grę, gram w ta grę w języku niemieckim bo nie ma innej możliwości i to wielka szkoda ze nie można zmienić na język polski bo bym chętnie zagrał w moim języku.

 

Najciekawsze jest to ze na Xboxie jest język polski i inne języki tez do wyboru tylko wersja na PC kupiona w Polsce ma tylko jeden Polski język a w Niemczech ma więcej jeżyków do wyboru niemiecki angielski hiszpański itd... a polskiego nie ma??????

 

Proszę  firmę EA zęby coś z tym zrobiła bo inne firmy jakoś maja język polski udostępnione np: Firma Blizzard gra Destiny 2 nowa gra a ma tez polski język

Ja mogę nawet dopłacić za polski język 

 

FrownFrownFrown

 

Proszę Jeszcze raz, nie utrudniajcie ludziom życia jak chcą kupować wasze gry, ja chętnie kupie gry od was ale tez wymagam polskiego języka nawet tez jak jestem poza krajem.

 

JonesBM 

 

Pozdrawiam 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA nie udostępnia Jeżyków do Gier

@JonesBM

 

Witam 

 

Niestety, ale praktycznie wszystkie gry wymagające Origin posiadają blokady regionalne na język. Jest podział kluczy aktywacyjnych na regiony i w przypadku niektórych jeszcze na państwa. Żeby zainstalować grę w języku polskim  musiałbyś ją kupić w Polsce,sam mam ten sam problem tylko ze mam język angielski i inne oprócz polskiego,ponieważ kupiłem grę za granicą  i okazało się że polskiego brak.Co innego jest na konsolach tam problemu nie ma ponieważ nie ma na nich regionalizacji.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (571 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA nie udostępnia Jeżyków do Gier

@JonesBM

 

Witam 

 

Niestety, ale praktycznie wszystkie gry wymagające Origin posiadają blokady regionalne na język. Jest podział kluczy aktywacyjnych na regiony i w przypadku niektórych jeszcze na państwa. Żeby zainstalować grę w języku polskim  musiałbyś ją kupić w Polsce,sam mam ten sam problem tylko ze mam język angielski i inne oprócz polskiego,ponieważ kupiłem grę za granicą  i okazało się że polskiego brak.Co innego jest na konsolach tam problemu nie ma ponieważ nie ma na nich regionalizacji.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (572 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem