Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

autor: K4spin
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

U mnie po drugiej nowej aktualizacji dalej jest to samo. Brak dialogów i napisów. Wszystkie sterowniki są aktualne i wymagania gry spełnione. Mam nadzieję, że problem zostanie jak najszybciej rozwiązany. Jak na razie nie czerpię przyjemności z gry, tylko wręcz przeciwnie i zaczynam żałować zakupu owej gry i wydanych na nią pieniędzy.

Wiadomość 11 z 31 (1 197 wyświetleń)

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

Community Manager (retired)

Aktualizacja

 

Nadal badamy problem braku dźwięku dialogów na platformie PC. Na chwilę obecną oprócz obejść wyżej wymienionych, możecie spróbować poniższego:

 

 Obejścia ze zmianą języka:

 

1. W Origin kliknąć w FIFE, "w kole zębatym" kliknąć właściwości >zaawansowane i zmienić język na czeski.
2. Gra zacznie weryfikować pliki, później jak dojdzie do końca, pobierze jeszcze 2,55 GB.
3. Gra zainstaluje te nowo ściągnięte pliki.
4. Zmieniacie język z powrotem na polski, tak jak w punkcie pierwszym.
5. Gra ponownie zweryfikuje już nie 31 GB, a 34.

 

 

Ustawcie opcję dźwięku w ustawieniach gry, odpowiadające ustawianiom Waszych kart dźwiękowych: Stereo > Stereo, 5.1 > 5.1 (Realtek itp.)

 

PS. Dla zaawansowanych (na własną odpowiedzialność) - jeśli jesteście użytkownikami NVIDIA - odinstalujcie sterownik dźwięku NVIDIA HD, celem użycia sterownika od płyty głównej (Realtek itp.)

 

56546111121.PNG

 

Dodatkowe obejście dotyczy zmniejszenie rozdzielczości gry np. na 1366 X 768 ewentualnie tryb okienkowy:

 

56542131.PNG

 


 

Zaznaczam raz jeszcze, że są to obejścia z racji tego, iż każdy komputer jest praktycznie inny (oprogramowanie, sprzęt itp.) znalezienie rozwiązania może trochę zająć. Spróbujcie powyższych i czekajcie cierpliwie na informację/rozwiązanie.

 

 

Wiadomość 12 z 31 (1 177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Novice

Witam, chciałem poinformować, a także podziękować ponieważ pomogły mi wyżej wymienione porady. Naprawdę się cieszę że tak szybko ten problem został rozwiązany. Dziękuje i pozdrawiam!

Wiadomość 13 z 31 (1 156 wyświetleń)

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★ Apprentice

Niestety, u mnie nowa aktualizacja w niczym nie pomogła. Nadal brak dialogów.

Wiadomość 14 z 31 (1 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Witam.

 

Niestety w moim przypadku, powyższe wskazówki nie rozwiązały problemu. Zmiana języka, rozdzielczości, dezinstalacja sterownika dźwięku NVIDIA. 

Dialogi w dalszym ciągu występują wybiórczo. Sprawdzane wyłącznie do scen wywiadu w studio Ferdinanda. 

Wiadomość 15 z 31 (1 130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★ Apprentice

 Czy EA zamierza to w końcu naprawić? Naprawdę wykazuję dużą tolerancję, ale minął już miesiąc, a ja nadal nie mogę zagrać Hunterem, bo nie ma dialogów. Rozumiem, że kupiłem grę, ale nie będę miał możliwości skorzystania z tej opcji?

Wiadomość 16 z 31 (1 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★★ Novice

Patent ze zmianą języka zadziałał, dzięki wielkie! Z dialogami miałem zawsze problem jak pojawiała się ta laska, ale już jest ok. [PC, kontynuacja z FIFA17]

Wiadomość 17 z 31 (1 043 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★ Apprentice

Ja próbowałem zmiany języka i niestety nic. 

Wiadomość 18 z 31 (1 038 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Również próbowałem wszelkich, wyszukanych tutaj rozwiązań i niestety nic nie rozwiązało problemu.

Wiadomość 19 z 31 (1 036 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★★ Novice

Jednak sposób ze zmianą języka działał przez krótką chwilę, wciąż w niektórych momentach dialogów nie ma, choć na pewno tych momentów jest mniej. 

Wiadomość 20 z 31 (989 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA