Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

autor: remini_mini
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Dzisiejsza aktualizacja, po raz kolejny nie rozwiązała problemu. W zamian dostarczyła nowych np. problem z uruchomieniem gry. Za trzecim podejściem mi się udało uruchomić.

Wygląda na to, że nabyliśmy dosyć drogiego bubla, którego trzeba będzie odłożyć do szafki. Błąd na błędzie, a każda kolejna aktualizacja nic nie wnosi lub (z tego co czytam na forach) sieje postrach wśród graczy. Shocked Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie problemów i życzę powodzenia, bo będzie z pewnością potrzebne. Standard smile

Wiadomość 21 z 31 (777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★ Apprentice

Ja właśnie aktualizuję grę i czekam. Zobaczymy, ale jeżeli u Ciebie nic się nie zmieniło, to u mnie pewnie też nie. Wygląda na to, że faktycznie kupiliśmy jakiegoś bubla, a teraz nic się nie da z tym zrobić. Chyba trzeba się będzie przerzucać na PES-a, bo to wszystko średnio mi się podoba. Po premierze już w chu... czasu, a ja już dwa razy musiałem odinstalowywać grę żeby ją uruchomić, usuwać aktualizacje z Windowsa, o tym całym Hunterze to już zapomniałem, bo i tak mi nie działa od samego początku. Nie rozumiem, jak można wypuścić taki bubel na rynek i brać za to kase.

Wiadomość 22 z 31 (771 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Sprawdź u siebie i daj znać czy jest ok. Chociaż nie wydaje mi się, aby w założeniach tej aktualizacji była naprawą tego błędu. 

Sama gra jest rewelacyjna, ale wszelkiego rodzaju błędów, z tego co czytam jest bardzo dużo.

Wiadomość 23 z 31 (767 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★★ Apprentice

Nadal nie działa.

Wiadomość 24 z 31 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Rozumiem, dziękuję.

Wiadomość 25 z 31 (760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Dzień dobry. 

Chciałbym zapytać, czy jest jeszcze jakakolwiek nadzieja na rozwiązanie problemu opisanego w niniejszym wątku? 

Wydaje mi się, że przedmiot sprawy został dosyć precyzyjnie opisany przez użytkowników. W jaki sposób, możemy jeszcze pomóc w rozwiązaniu problemu?

Z samą usterką spotkałem się również na innych forach, ale niestety nie znaleziono jego rozwiązania. 

Śmiechem, żartem, ale każdy, kolejny dzień nieuchronnie zbliża nas do premiery FIFA19. Wink

Pozdrawiam.

Wiadomość 26 z 31 (667 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Witam ponownie.

 

Czy można jeszcze liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu, czy już "wygaszone"?

Wiadomość 27 z 31 (562 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

Community Manager (retired)

@remini_mini Witaj!

 

Studio niestety nie odtworzyło tego błędu po swojej stronie. Jak widzisz wcześniejsze rozwiązania pomogły innym graczom, co wskazuje jednak na problem lokalny ustawień, bądź błędu Twojego zapisu z poprzedniej edycji.  

 

 Pozdrawiam!

Wiadomość 28 z 31 (531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Tylko jedna osoba napisała, że rozwiązanie pomogło. Reszta graczy napisała, że nie pomogło. Część przemilczała, więc nie wiemy czy problem rozwiązali. 

Nie używam save z poprzedniej edycji gry. 

Opis problemu napotkałem w sieci na różnych forach, ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania. W FIFIE 17 było wszystko ok. 

Nie rozumiem więc, dlaczego tyle osób ma problem, którego nie można rozwiązać.

 

Może jeszcze ktoś się wypowie w temacie, czy rzeczywiście uporał się z problemem.

Wiadomość 29 z 31 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Droga do Sławy Hunter problem z brakiem dźwięku dialogów

★ Apprentice

Pozwolę sobie jeszcze dodać fragment artykułu, znalezionego w sieci na temat błędów w grze.

 

"Gracze co rusz zwracają uwagę na inne zaniedbania. Mowa przede wszystkim o fabularnym trybie „Droga do sławy”, gdzie wcielamy się w postać Alexa Huntera. Części użytkowników nie pojawiają się dialogi, przez co rozgrywka traci sens."

 

Źródło: Link

 

Przeszukując zasoby internetu, napotkałem się wieloma użytkownikami, zmagającymi się z tym problemem. Niestety nikt nie znalazł rozwiązania. Także powyższe tłumaczenie @EA_Odix raczej mnie nie przekonuje. Frown  Problem nie dotyczy przecież wyłącznie mojej osoby.

 

Wciąż próbuję na różne sposoby uporać się z problemem, ale dialogi w dalszym ciągu występują wybiórczo. 

Niestety pomysłów na rozwiązanie, brakuje. 

Wiadomość 30 z 31 (510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA