Dodatki do broni - potrzebna pomoc/wyjaśnienie

autor: szedol123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dodatki do broni - potrzebna pomoc/wyjaśnienie

★★★ Novice

Witam, przychodzę dziś z pewnym pytaniem. Z racji że jestem stosunkowo nowym graczem rozbieram grę na czynniki pierwsze i uczę się podstaw i wszystkiego.
Chciałbym zapytać co dają konkretne dodatki i jak zrozumieć wartości tych dodatków.

Stabilizator lufy - Barrel Stabilizer

• 5% less recoil
(3% for L-STAR)
• 20% less pitch randomness
(5% for L-STAR)
• 10% less yaw randomness
(5% for L-STAR)

 

Potem - Shotgun Bolt

• 15% higher fire rate
(10% for EVA-8 and Mastiff)

• 7.5% less rechamber time
(Peacekeeper only)



Standard Stock -


• 15% less ADS time
• 15% less deploy/holster time
• 10% less raise/lower time
• 15% less aim drift
• 3.3% less reload time


Sniper Stock - 


• 10% less ADS time
• 15% less deploy/holster time
• 10% less raise/lower time
• 30% less aim drift
• 10% slower drift speed
• 3.3% less reload time
(5% for 30-30)

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dokładnie za co będą odpowiadać poszczególne bonusy wynikające z danego dodatku?

Wiadomość 1 z 3 (1 338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatki do broni - potrzebna pomoc/wyjaśnienie

Community Manager

Hej @szedol123 

 

Jeśli wejdziesz na strzelnicę i zbliżysz się do wymienionych przez Ciebie dodatków, zobaczysz ich opis i wartości broni jakie zmieniają (dobywanie broni, odrzut etc). Nie sugerowałbym się informacjami ze stron trzecich ponieważ, przy aktualizacjach te wartości procentowe mogą zostać zmienione i będą już nieaktualne. 

 

Nie ma oficjalnego artykułu podobnego do statystyk jakie znalazłeś w internecie. 

Wiadomość 2 z 3 (1 286 wyświetleń)

Dot.: Dodatki do broni - potrzebna pomoc/wyjaśnienie

★★★ Novice

Tzn tak żebyśmy mieli jasność mówimy o Apex Legends która jest produktem dużej firmy a nie o grze typu stardew valley prowadzonej przez jedną osobę tak ?
Bo nie mogę dojść do podziwu jak ciężko czasem jest dokopać się do w miarę rzetelnych informacji dotyczących tej gry...
Bo jak mam analizować np dodatki do materiału czy samego siebie jeżeli nie mam odnośnika w liczbach xd ? W sensie uważam że takie statystki powinny być aktualizować i patch noty powinny być dużo bardziej obszerniejsze. Bo jako nowy gracz który gra w samego Apexa niecałe 3 miesiące nie wiem jaka jest różnica pomiędzy szarym a fioletowym dodatkiem... czują ją ale jednak ludzie lubią bazować na konkretnej liczbie. Udało mi się wbić jakiegoś Mastera póki ale przychodzi moment w którym myślę czy zrobić fioletowy hełm albo cofnąć się po niego 200m czy olać bo nie ma dużej różnicy między np niebieskim vs fioletowym i dokopanie się do informacji na takie tematy jest bardzo trudne... 

Wiadomość 3 z 3 (1 260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem