!! Dodatek Psy i koty - problem z pobraniem...

autor: matulapiotr
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

!! Dodatek Psy i koty - problem z pobraniem...

★★★ Newbie

Kupiłam grę bez płyty. Kody Origin.  
Gra zainstalowana została bez problemów, ale przy zwierzakach przy 99% wyskoczył błąd i nie można ich uruchomić.
Wszędzie mam informację, że posiadam ten dodatek, ale nie ma go w grze... 

Co zrobić? Pomocy
Aneta

Wiadomość 1 z 3 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: !! Dodatek Psy i koty - problem z pobraniem...

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@matulapiotr

Witaj Anetko 
Gry z tym dodatkiem nie mozna uruchomic jesli masz system Windows 32 bitowy zamiast 64 bity. Nie masz karty graficznej wymaganej dla tej gry albo posiadasz mody ktore przestaly dzialac po ostatnim patchu,
Gre z tym dodatkiem obsługują karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza
Co do modów i CC
Generalnie wszystkie script mody są do wymiany i albo nie da sie z nimi uruchomić gry albo grę zepsują natychmiast po uruchomieniu, To samo dotyczy części CC.
Jednak jest tez opcja, że gra nie zainstalowała sie do końca . Jest na Origin oczywiście ale nie koniecznie w Twoim komputerze w calości.
Pierwsza ruch to wyjmij folder mods - o ile masz mody i CC - na pulpit. Usun z folderu gry plik localthumbcache.package.
Następnie wejdź na Origin do biblioteki gier - prawym myszy na okladkę opcja napraw grę. Przy odrobinie szczęścia naprawa uzupełni brakujące pliki gry, Jest też możliwośc ze nadal bedzie tam czynna na okładce dodatku opcja Pobierz co też uzupełni brakujące pliki.
Dodatku szukasz klikając prawym myszy na okladke TS4 opcja "pokaz dane gry" .Po otwarciu strony wyszukaj dział dodatki - tam bedą Psy i koty.

Jesli jednak Twoj komputer nie spelnia wymagan sprzętowych wymaganych dla tego dodatku gra się nie uruchomi

Ostatnia najmniej prawdopdodobna możliwośc to taka , ze Twoja aplikacja  antywirusowa zablokowała jakieś pliki gry. Jesli opcja Pobierz będzie na tym dodatku  na Origin to dla pewnosci wyłącz to na czas pobierania. 
Nie jestem pracownikiem EA


Wiadomość 2 z 3 (664 wyświetleń)

Re: !! Dodatek Psy i koty - problem z pobraniem...

[ Edytowane ]

@matulapiotr

 

WitajStandard smile

 

Czy dobrze zrozumiałam, że kupowałaś grę bezpośrednio na Origin (jeżeli nie, to gdzie)?

 

Czy mogłabyś tutaj przesłać w pliku raport DXDIAG twojego komputera?

 

Jeżeli nie wiesz, jak to się robi to:

1. Uruchom "Start" w komputerze

2. W okienku wpisz DXDIAG

3. Odczekaj, aż się załaduje cały pasek na zielono.

4. Kliknij na dole w "Zapisz wszystkie informacje".

 

Zapoznaj się także z tym tematem: https://help.ea.com/pl-pl/help/the-sims/the-sims-4/sims-4-pack-install/, może pomóc rozwiązać twój problem.

 

Pozdrawiam Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 3 (648 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem