Dot.: Czy

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam,

chciałabym się dowiedzieć czy mogę w jakiś sposób przenieść moje dodatki i akcesoria z konta origin Pluszakmis2233 przenieść na inne konto, bardzo mi na tym zależy. Dziękuję z góry za odpowiedź Wink

Wiadomość 1 z 4 (251 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Założeniem usługi jest połączenie posiadanych gier na dwóch kontach. Niestety tak jak już wspomniałem, obarczone jest to bardzo dużym ryzykiem utraty gier na jednym z kont.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (298 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Hej.

Niestety, ale nie ma bezpośredniej możliwości przenoszenia gier pomiędzy kontami. Istnieje jednak "łączenie kont", które jednak wiąże się z dużym ryzykiem utraty zawartości konta.

Więcej o tej usłudze możesz przeczytać w TYM artykule.

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie tego kroku, koniecznie skontaktuj się z doradcą EA.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

Wiadomość 2 z 4 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★ Novice

Dzięki przeczytałam o tym łączeniu kont, ale niezbyt rozumiem. Jeżeli na jednym koncie posiadam podstawę gry i jakieś dodatki oraz na drugim koncie także podstawę i dodatki (kilka innych) i je połącze te konta to mogę utracić wszystko?

Wiadomość 3 z 4 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Założeniem usługi jest połączenie posiadanych gier na dwóch kontach. Niestety tak jak już wspomniałem, obarczone jest to bardzo dużym ryzykiem utraty gier na jednym z kont.

Wiadomość 4 z 4 (299 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem