Dot.: Czy można iść z bezpańskim psem do weterynarza?

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy można iść z bezpańskim psem do weterynarza?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień dobry

 

Czy można iść z bezpańskim psem do weterynarza? a jak nie to co zrobić aby wyleczyć mu chorobę w sims 4 i dodatek psy i koty 

Wiadomość 1 z 3 (1 321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy można iść z bezpańskim psem do weterynarza?

[ Edytowane ]

@olikan000 

 

 

Możesz zrobić tak:

 

1. Włącz konsolę (okienko na górze gry) kodów CTRL+C.

2. Wpisz kod: testingcheats true

3. Gdy zobaczysz takiego bezpańskiego  biedaka, wciśnij klawisz Shift i kliknij na psa (lewy klawisz myszki), a następnie wybierz opcję "dodaj do rodziny".

4. Najpierw musisz  trochę się z nim zaprzyjaźnić, np. daj mu jakiś przysmak (parę razy), pogłaszcz go, itp..., a następnie zaprowadź go do weterynarza.

5. Gdy piesek wyzdrowieje to wciskasz klawisz Shift, klikasz na zwierzaku, a następnie możesz odłączyć go od rodziny, wybierając odpowiednia opcję, chyba, że chcesz zatrzymać  psa w rodzinie. Standard smile

 

@kreatora  -  niestety większości bezpańskich psów nie zobaczysz w panelu rodzin. Standard smile

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 286 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy można iść z bezpańskim psem do weterynarza?

Hero (Retired)
@olikan000

Z bezpanskim psem nie mozna. Co mozesz zrobić - wejdź do panelu "Zarzadzanie rodzinami" - jest zaraz obok panelu Zarzadzanie swiatami w prawym górnym rogu ekranu.
W tym panelu "Zarzadzaj rodzinami" wejdz w zakladke "inne rodziny" i sprobuj tam wyszukac tego psa. Zwierze w grze jest przez grę traktowany jak kazdy inny sim czyli jako "rodzina". Bedzie mial opis "poza swiatem" bo oczywiscie nie ma domu. Przylacz go w tym panelu zarzadzania rodzinami do własnej rodziny. Wtedy mozesz zaprowadzic go do weterynarza. Jesli nie chcesz go zatrzymac wejdz znow w panel Zarzadania rodzinami i podziel swoja rodzine - bedzie taka opcja . Bedziesz mogl przylaczyc tego psa do jakiejkowlwiek innej rodziny simów ktorą wybierzesz. Jesli chcesz by byl znów bezpanski wybierz opcje 'stworz nowa rodzine"
Jednak prawdopodobnie gra wyprodukuje teraz nowego chorego bezpanskiego psa na jego miejsce. Jesli taki pies byl przewidziany w scenariuszu gry. to zawsze będzie.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 3 (1 299 wyświetleń)

Dot.: Czy można iść z bezpańskim psem do weterynarza?

[ Edytowane ]

@olikan000 

 

 

Możesz zrobić tak:

 

1. Włącz konsolę (okienko na górze gry) kodów CTRL+C.

2. Wpisz kod: testingcheats true

3. Gdy zobaczysz takiego bezpańskiego  biedaka, wciśnij klawisz Shift i kliknij na psa (lewy klawisz myszki), a następnie wybierz opcję "dodaj do rodziny".

4. Najpierw musisz  trochę się z nim zaprzyjaźnić, np. daj mu jakiś przysmak (parę razy), pogłaszcz go, itp..., a następnie zaprowadź go do weterynarza.

5. Gdy piesek wyzdrowieje to wciskasz klawisz Shift, klikasz na zwierzaku, a następnie możesz odłączyć go od rodziny, wybierając odpowiednia opcję, chyba, że chcesz zatrzymać  psa w rodzinie. Standard smile

 

@kreatora  -  niestety większości bezpańskich psów nie zobaczysz w panelu rodzin. Standard smile

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 3 (1 287 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem