Dot.: Czy mozna grac w fifa 20 na 2 konsolach przy kupnie jednej gry?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy mozna grac w fifa 20 na 2 konsolach przy kupnie jednej gry?

★★★ Newbie

Tak jak w temacie? Czy przy kupnie jednej fify można grac na 2 konsolach?

Wiadomość 1 z 4 (3 543 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy mozna grac w fifa 20 na 2 konsolach przy kupnie jednej gry?

Community Manager

Hej @sebzaz94 

 

Wiem, że jeśli Twoja konsola ustawiona jest jako Twoje podstawowe (PS4), lub domowe (Xbox) urządzenie zawartość zakupiona na głównym koncie dzielona jest pomiędzy inne konta na danej konsoli. 

 

Jeśli chodzi o dzielenie zawartości pomiędzy urządzenia, będziesz musiał to skonsultować z pomocą techniczną PlayStation/Xbox Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (3 482 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy mozna grac w fifa 20 na 2 konsolach przy kupnie jednej gry?

Community Manager

Hej @sebzaz94 

 

Wiem, że jeśli Twoja konsola ustawiona jest jako Twoje podstawowe (PS4), lub domowe (Xbox) urządzenie zawartość zakupiona na głównym koncie dzielona jest pomiędzy inne konta na danej konsoli. 

 

Jeśli chodzi o dzielenie zawartości pomiędzy urządzenia, będziesz musiał to skonsultować z pomocą techniczną PlayStation/Xbox Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (3 483 wyświetleń)

Dot.: Czy mozna grac w fifa 20 na 2 konsolach przy kupnie jednej gry?

★★★ Newbie

Witam kupiłem fife 20 ps4 w psstore zmieniłem konsole na wersje pro zalogowałem sie na swoje konto PS pobrałem gre ale nie chce sie zalogować do konta EA mimo iz na pewno wpisuje poprawne hasło 

Wiadomość 3 z 4 (2 197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy mozna grac w fifa 20 na 2 konsolach przy kupnie jednej gry?

Community Manager

Hej @marcinw87pl 

 

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się na swoje konto, ustaw sobie nowe hasło do Twojego konta EA i upewnij się, że Twoje dane na koncie są prawidłowe Standard smile Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z edycją danych na koncie, skontaktuj się z nami poprzez czat lub email Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (2 155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA