Dot.: Czy jest możliwość żeby zmniejszyć minimalne wymagania w Apex Legends?

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy jest możliwość żeby zmniejszyć minimalne wymagania w Apex Legends?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Chodzi mi w sensie o to, że pobrałem sobie już Apexa i jak chciałem włączyć sobie grę to wyskoczyło powiadomienie że mój gra nie wspiera mojego procesora czy coś takiego (brak instrukcji SSE3). Sprawdzałem wcześniej na stronie minimalne wymagania do gry i byłem świadomy że mój chociażby procesor nie spełnia ich, ale nie wiedziałem że gra totalnie uniemożliwi mi włączenie jej. Taki przykład: Wiedzmin3:Dziki Gon, moj procek a nawet karta graficzna nie spełniają minimalnych wymagań, a gra mi jakoś działa i nie narzekałem na rozgrywkę.. Stąd też moje pytanie. Czy może w przyszłości twórcy zmniejszą minimalne wymagania dot. procków czy raczej nie? Sprzętu na ten moment nie zamierzam upgrade'ować i dlatego nie wiem też czy zostawić sobie grę na komputerze czy też ją odinstalować. Dziękuję z góry za pomoc Standard smile

Wiadomość 1 z 2 (426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy jest możliwość żeby zmniejszyć minimalne wymagania w Apex Legends?

Witaj

 

Jesli gra nie uruchamia sie na najniższych ustawieniach. Jakie możesz  ustawić, To nie stety ale nie ma możliwości obniżenia wymagań systemowych

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (413 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy jest możliwość żeby zmniejszyć minimalne wymagania w Apex Legends?

Witaj

 

Jesli gra nie uruchamia sie na najniższych ustawieniach. Jakie możesz  ustawić, To nie stety ale nie ma możliwości obniżenia wymagań systemowych

Wiadomość 2 z 2 (414 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem