Dot.: Cukrowe czaszki i pradawne artefakty.

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Cukrowe czaszki i pradawne artefakty.

★★ Apprentice

Hej. 

1. Czy pomimo tego, że nie ma już wyzwania z okazji dnia nieumarłych to można je jakoś zdobyć? 

Moje pytanie wzięło się stąd, że mam wszystkie dodatki, pakiety rozgrywki i akcesoria (prócz 4 pór roku) i kiedy pojechałam na wakacje do Selvadoriady, po osiągnięciu maksymalnego poziomu umiejętności kultury Selvadoraryjskiej mogłam na straganie kupić te, zapomniałam na ten moment określenia, tajne? przedmioty i wśród nich była jedna cukrowa czaska - Antek. Stąd moje pytanie. I jeśli tak, to skąd.

 

2. Czy dysponuje ktoś spisem jakie są wszystkie pradawne artefakty? Brakuje mi dwóch, niestety nie wiem, czy brakuje mi tej czaszki, noża, wazonu czy maski, przez co nie wiem czego dokładnie mam szukać, chciałabym oszczędzić jednak czas i nie sprawdzać po kolei wszystkich masek, jakie wykopię, jeśli już do tej pory wszystkie je zebrałam. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi na oba moje pytania. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam klarownie i nikt nie będzie musiał się domyślać o co mi chodzi. Standard smile

Wiadomość 1 z 3 (3 692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Cukrowe czaszki i pradawne artefakty.

★★ Apprentice
Łącznie jest ich 16, to i ja mogę potwierdzić, gdyż w kolekcji rodziny jest to napisane. Brakuje mi tylko i nie wiem czy wazy, czy czachy. -_-
Za czaszki serdecznie dziękuję. ^^

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (3 719 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Cukrowe czaszki i pradawne artefakty.

Community Manager (retired)

Witam @adusek3

 

Widzę, że z zacięciem zabrałaś się do Przygody w dżungli, Super :eahigh_file: Ze względu na to, iż opublikowałaś dwa wątki dotyczące cukrowych czaszek, odpowiedź na pierwsze pytanie znajdziesz TUTAJ. W nawiązaniu do listy artefaktów, to niestety nie posiadam jej, a sama nie miałam jeszcze czasu pojechać na wakacje do dżungli Thinking, żeby się przekonać. Wierząc kolegom Simoniakom powinno być ich 16, niestety nie są to informacje potwierdzone. 

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 2 z 3 (3 675 wyświetleń)

Dot.: Cukrowe czaszki i pradawne artefakty.

★★ Apprentice
Łącznie jest ich 16, to i ja mogę potwierdzić, gdyż w kolekcji rodziny jest to napisane. Brakuje mi tylko i nie wiem czy wazy, czy czachy. -_-
Za czaszki serdecznie dziękuję. ^^
Wiadomość 3 z 3 (3 720 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem