Dot.: Cross save

autor: deplixxso
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam, chciałbym spytać czy jeszcze w tym roku będzie cross save, i czy cross save nastąpi to moje osiągnięcia z xbox i pc się połączął

Wiadomość 1 z 4 (1 436 wyświetleń)

Dot.: Cross save

Champion (Retired)
@deplixxso niestety nie ma żadnych informacji kiedy będzie i czy będzie crosssave.To nie zależy tylko od EA i Respawn ale także od platform na których gra jest dostępna. Jak będą jakiekolwiek wieści na ten temat to pojawi się on w podpiętych tematach tak aby był widoczny na górze listy.
Wiadomość 2 z 4 (1 374 wyświetleń)

Dot.: Cross save

★★★ Newbie

Mnie to już denerwuje że wydałem na to pieniądze ale nie mogę mieć tego samego na pc, dużo osiągnąłem, ale nie, przez tych typów co wolą naprawiać sklep niż serwery, i wyciągają kase tylko. Mogli by z tych pieniędzy zrobić dobry użytek, dogadać się z platformami co do cross save, naprawdę serwerów, w jakieś ciekawe nowości, a nie tak jak jest do teraz. Co prawda gra wciąga co nie zmienia faktu że mogliby się bardziej postarać

Wiadomość 3 z 4 (1 362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cross save

Champion (Retired)
@deplixxso nikt nie obiecywał ani nie zapewniał crosssave więc nie ma się co denerwować że tego nie ma.Dużym plusem było wprowadzenie crossplay a tego też nie obiecywali. Równie dobrze można mieć pretensje że większość gier nie ma crosssave czy crossplay. To nie chodzi o dogadanie się EA/Respawn z platformami a raczej platform między sobą (steam, sony, ms)Przedmioty kosmetyczne kupujesz na danej platformie
Wiadomość 4 z 4 (1 352 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem