Co sądzicie o danych legendach

autor: pavlo00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Co sądzicie o danych legendach

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Nie rozumiem fenomenu octane. "Wszyscy" go zawsze wybierają a ja uważam że jest co najwyżej dobrą postacią - na pewno są lepsze legendy. Mam wrażenie że słabsi gracze go wybierają bo jacyś jutuberzy nim grają i potem giną  nie robiąc nic - po prostu go nie ogarniają. Na kazdą jego umiejętność moge podać lepszą z innej legendy. Niech mi ktoś wytłumaczy w czym on jest tak dobry że go wszyscy biorą. Nwm moze hitbox mały ale wraith i lifeline mają mniejszy. Kolejna sprawa to to że przeglądam sobie ostatnio rankingi legend a tam w kazdym rankingu w topce jest..... gibraltar :D WTF? Przecież on obok crypto czy fuse to najgorsze legendy. Nie pamiętam nawet kiedy go ostatnio spotkałem w grze. Jak widze ze ktoś z mojej druzyny bierze gibraltara to wiem ze będzie w du--pe. Bloodhound jest jeszcze wyżej od gibiego bo często widuje go w top3 a też rzadko go spotykam w meczach. Czy te rankingi mozna se w 4 litery wsadzić? O co chodzi z tymi legendami? Jedne królują w rankingach gdzie kompletnie to sie nie sprawdza w rzeczywistości a inne są wybierane bo tak. A co do rankingów to zdziwiony byłem że revenant jest tak nisko, przecież jak wchodził to wszyscy gadali że OP

Wiadomość 1 z 3 (1 558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Co sądzicie o danych legendach

★★★ Guide

Octane był buffowany jakiś czas temu(sezon czy dwa temu), stąd wzrost, lecz potem go znerfiono. Regeneracja zdrowia też jest całkiem spoko, choć mniejsza niż kiedyś. Często wzrost zainteresowania wiąże się z buffem/nerfem.

 

Gibraltar potrafi sporo wytrzymać, ma tarczę 50 hp i otrzymuje 15% mniej obrażeń. Jest o wiele bardziej użyteczny niż kiedyś. Generalnie nim trzeba się na pewną odległość trzymać, a nie do przodu lecieć. Wtedy można regenerować tarczę po jej przebiciu.

 

Co do Crypto - sam nim gram(Powyżej 1500 gier/134 zwycięstwa), nie uważam go za złą legendę. Z mikrofonem idzie przekazać drużynie więcej informacji niż ktokolwiek, a zdolność do widzenia tego, ile oddziałów jest w pobliżu(200 metrów wokół) pozwala podjąć dobre decyzje - czy atakować, czy uciekać. Użycie EMP a potem atak potrafi zmieść wroga jak huragan. Zdarza się, że ludzie pochwalą po grze za dobre decyzje.

 

Ale drużyna musi cię słuchać. Mi się to podoba, ale ludzie wolą zwinne legendy i trudno im się dziwić.Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (1 386 wyświetleń)

Dot.: Co sądzicie o danych legendach

★★★ Newbie

Octane - robi szybkie dojazdy przez co ściganie wiedzmy czy innej loby jest wygodniejsze, zwłaszcza jak masz jumpada. To samo tyczy się ucieczki przez jumpada czy sam skill Octane. W zasobniku nie musisz mieć dużej ilości apteczek jak jeden slot, resztę walisz wtedy baterii. Gibek jest na rankedach (tych wyższych) i turniejach najlepszy pod wzgledem, że leczy szybciej w kopule, a dwa ma kopułę. To czego teraz nie ma lifeline. Jak kogoś atakujesz to strzelasz w niego przechodząc przez kopułę i się chowasz - to samo tyczy się leczenia jak ktoś puszuje. To samo tyczy się caustica ale go rzadziej wybierają. Na wyższym poziomie najważniejsze jest przejęcie domku przy ostatnich strefach i caustic pomaga blokować wejścia + gaz ich kąsa.  Blood teraz ma nerfa - nie ma asyst za skan, a dwa Seer ma podobny skill. Plusem Blood jest ulcik i jak ktoś używa komunikacji w grze to najlepsze sojusznik. W pubie biegasz wszędzie i nie masz w sumie nic do stracenia, na rankedach grasz taktycznie i dbasz o to by zdobyć jak najwięcej pkt/ turnieje to przede wszystkim miejsce na koniec meczyku i kille Standard smile a wtedy wchodzi w grę już grubszy hajs. 

Wiadomość 3 z 3 (1 312 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem