Brak paczki ultimate za logowanie

autor: Ponczu990329
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak paczki ultimate za logowanie

★★★ Newbie

Prosze o pomoc! Licząc dni logowania od premiery FIFY 19 logowałem sie 132 razy lecz paczka została mi przyznana za logowania od 103/131 dni, co z tym zrobić

Wiadomość 1 z 9 (825 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak paczki ultimate za logowanie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Ponczu990329  

 

Studio przyznaje paczki według kryteriów i danych z ich strony. Na tą chwilę darmowe paczki pojawiają się na kontach osób, które korzystały z trybu FUT według poniższej informacji:

Otrzymujemy jednak zgłoszenia od innych użytkowników o błędnie naliczanych paczkach za logowania, dlatego na ten moment studio sprawdza sytuację

 


 

Aktualizacja

 

Przyznawanie paczek na czas badania sytuacji zostało wstrzymane - według poniższego komunikatu:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (812 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak paczki ultimate za logowanie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Ponczu990329  

 

Studio przyznaje paczki według kryteriów i danych z ich strony. Na tą chwilę darmowe paczki pojawiają się na kontach osób, które korzystały z trybu FUT według poniższej informacji:

Otrzymujemy jednak zgłoszenia od innych użytkowników o błędnie naliczanych paczkach za logowania, dlatego na ten moment studio sprawdza sytuację

 


 

Aktualizacja

 

Przyznawanie paczek na czas badania sytuacji zostało wstrzymane - według poniższego komunikatu:

Wiadomość 2 z 9 (813 wyświetleń)

Dot.: Brak paczki ultimate za logowanie

★★ Novice

Witam chciałbym się dowiedzieć kiedy mogę się spodziewać mojej paczki za logowanie się codziennie do futa logowałem się 140 razy proszę o odpowiedź

Wiadomość 3 z 9 (771 wyświetleń)

Dot.: Brak paczki ultimate za logowanie

★ Novice
podpinam, tez chciałbym widzieć
Wiadomość 4 z 9 (741 wyświetleń)

Dot.: Brak paczki ultimate za logowanie

★★ Novice

Kiedy mogę się spodziewać mojej paczki za logowanie się codziennie do futa w fifie 19

Wiadomość 5 z 9 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak paczki ultimate za logowanie

[ Edytowane ]
Community Manager

Po tymczasowym wyłączeniu przyznawania nagród za logowanie się do FUT, otrzymaliśmy informacje na temat tego, iż właściwe nagrody zostały przypisane do kont pomiędzy 5 a 6 lutego (wedle kryteriów przytoczonych przez @EA_Odix)

 

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1092859225456271360

 

@kamil999193 usunąłem jeden z rozpoczętych przez Ciebie wątków z racji tego, że tyczy się on problemu opisanego powyżej.

Wiadomość 6 z 9 (662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Paczka za logowanie się codziennie do fut

★★ Novice

Dla czego nie dostałem paczki za logowanie się codziennie do fut a logowałem się od 25 września do dziś proszę o odpowiedź

Wiadomość 7 z 9 (660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczka za logowanie się codziennie do fut

[ Edytowane ]

Witaj @kamil999193 

 

Przeniosłem twój wpis do tego tematu w którym znajdziesz informacje odnośnie twojego pytania.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 9 (655 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Paczka za logowanie się codziennie do fut

★★ Novice

Dzięki

Wiadomość 9 z 9 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA