Brak nagród za poprzedni tydzien w Squadzie Battles !!!

autor: Przemek2143
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak nagród za poprzedni tydzien w Squadzie Battles !!!

★★★★★ Newbie

Witam wczoraj wieczorem przed północą miałem już range złoto 1 ,rozegrałem wszystkie mecze... po czym czekałem na aktualizacje na nowy tydzień aby odebrać też nagrody... i problem jest taki że za ten tydziń nie dostałem nic, w ogóle żadnych paczek ani powiadomienia ze jest coś nie tak ..... nie wiem czy to istotne // do aktualizacji na nowy tydzien pozostało 13 min przed północą nie wychodziłem z Squadu battles przeglądałem rankingi itp po czym wyszedłem ... bo mineło już 5 min po północy czyli nowy start do rywalizacji w tym tygodniu no i oczywiscie nagrody za ten poprzedni...i lipa... prosiłbym o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy i dokonaniu cudu i rekompensaty Standard smile z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!!!11

Wiadomość 1 z 2 (194 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak nagród za poprzedni tydzien w Squadzie Battles !!!

Community Manager

Hej @Przemek2143

 

Jeżeli na Twoim koncie nie pojawiła się jakakolwiek zawartość, to będziesz musiał skontaktować się z nami telefonicznie. Nasi koledzy i koleżanki będą mogli sprawdzić, co się stało z nagrodami Standard smile 

 

Jak skontaktować się z EA?

Wiadomość 2 z 2 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA