Dot.: Blokada wyjścia z gry (stop ragequit-om)

autor: BlackHeax
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blokada wyjścia z gry (stop ragequit-om)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Od pewnego czasu mam pecha co do doboru graczy i mimo to że czasem zdarza mi się trafić na dobrego ziomka że nawet uda się i duo ugrać to i tak mam częsty problem z dzieciakami czy po prostu wnerwionymi graczami bo coś w poprzednim meczu im nie wyszło. I po prostu, to padną, to zobaczą że nie lecisz po nich jak by się ci zadek palił to wychodzą i zostajesz w sytuacji 2vs3 a czasem nawet 1vs3, jak wiadomo w grze typu apex wygrana w takiej sytuacji jest prawie nie możliwa. Gdybym zasugerował kary za wychodzenie z meczu przedwcześnie, to już widzę że by to nie zadziałało ze względu na trolli którzy by zostawiali banery tylko po to aby uratować swoje cztery litery, a my w tym momęcię czekalibyśmy 5 min na wykrwawienie i potem upłynięcię czasu odebrania banera. Moją propozycją jest możliwość blokady guzika "leave game" za pomocą wybrania komendy "potwierdzam" na poległego towarzysza czy sztandar. Tym samym sojusznik wiedział by że po niego idziesz a nie mógł by wyjść. Żeby nie było sytuacji że ktoś się odłączy od grupy na początku meczu i sobie zablokuje możliwość wyjścia komuś innemu proponuje też dodanie zasięgu w którym to działa np 600-700m (do napisania tego pomysłu zmusiła mnie sytuacja gdzie 4mecze pod rząd trafiłem na duble DC, mimo to że poziomy na które trafiałem były 15lvl-35lvl ) {jeśli ktoś mnie popiera bo dzieje się to samo i u niego, dodaj siebie dla większego rozgłosu}

Wiadomość 1 z 2 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokada wyjścia z gry (stop ragequit-om)

★★★ Novice
To nie do końca tak że każdy kto wychodzi z meczu robi to bo się wkurzył czy nie chce mu się czekać. Dosyć często gra wyłącza mi się w losowym momencie i czasami wygląda to na ragequit. Zdarzają się też niestety błędy które uniemożliwiają grę i jedyną opcją jest wyjście z meczu. Kilka razy po podniesieniu poruszałem się tak jakbym dalej się wykrwawiał przez co byłem już bezużyteczny. W takiej sytuacji blokada na wychodzenie z meczu byłaby bardziej irytująca niż pomocna. Po za tym bardzo łatwo można to obejść wciskając alt+F4.
Na pewno lepszym rozwiązaniem byłaby możliwość ponownego dołączenia do meczu po crashu.
Wiadomość 2 z 2 (234 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem