Re: Błąd graficzny toalety po aktualizacji

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Błąd graficzny toalety po aktualizacji

★★★ Newbie

Zauważyłam dziwny błąd graficzny po aktualizacji na wszystkich zapisach gry a także nowych. W momencie kiedy sim załatwia się na toalecie jak zejdę piętro niżej niż jest toaleta to w miejscu gdzie ona się znajduje pojawia się mały pożar który jest tylko wizualny (naprawdę go nie ma) i znika kiedy sim się skończy załatwiać. Nie powoduje to żadnych nastrójników o pożarze ani nic ale nie wydaje mi się żeby był to celowy zabieg.

Wiadomość 1 z 2 (378 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Błąd graficzny toalety po aktualizacji

Hero (Retired)
@xNARISx

To wizualny efekt z ostatniego dodatku Zycie eko. Jesli toaleta jest nie ulepszona i nie został dodany do niej kompostownik, to takie cuda sie zobaczy, Teoretycznie ten efekt powinien występować tylko w dodatku Eko ale zdaje sie , ze tworcy dla żartu ( była taka sugestia na w twicie jednego z guru EA na Twiterze) wprowadzili go do wszystkich dodatków i nie musisz mieć Eko dodatku aby widzieć te płomienie

Nie jestem paracownikiem EA
Wiadomość 2 z 2 (346 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem