Dot.: Battlefield V wersja językowa

autor: Baail
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield V wersja językowa

★★ Apprentice

Chciałem sobie kupić pre-order BFV jednak zaniepokoiła mnie jedna rzecz - napis "Pełna polska wersja językowa". Czy pełna polska wersja językowa oznacza, że nie będzie możliwości wyboru języka angielskiego? Ewentualnie czy będzie możliwość wyboru polskiego ale tylko w napisach? Jest to dla mnie ważna informacja gdyż zadecyduje ona o tym czy będę kupował BFV w Polsce czy poza granicami naszego kraju.

Wiadomość 1 z 3 (552 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield V wersja językowa

@Baail

 

Witam 

 

Mamy dwa języki do wyboru, język angielski i język polski, w sklepie Origin można też zobaczyć, że są do wyboru wspomniane wersję językowe  TUTAJ. Pamiętaj, że  na Origin  jest regionalizacja, kupując  grę za granicą   nie będziesz mieć języka polskiego, więcej o tej usłudze można przeczytać TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (650 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield V wersja językowa

@Baail

 

Witam 

 

Mamy dwa języki do wyboru, język angielski i język polski, w sklepie Origin można też zobaczyć, że są do wyboru wspomniane wersję językowe  TUTAJ. Pamiętaj, że  na Origin  jest regionalizacja, kupując  grę za granicą   nie będziesz mieć języka polskiego, więcej o tej usłudze można przeczytać TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (651 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V wersja językowa

★★ Apprentice
Dzięki, raduje mnie ta nowina Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (531 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem