Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

autor: Yarkid1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Novice

DICE zajmuje się wydawaniem gry w wszystkich językach Świata? Trochę to dziwnie wygląda. Logicznie rzeczbiorąc to raczej nie działka producenta, a regionalnych deweloperów czyli oddziałów zajmujących się dystrybucją i zapewnieniem serwisu w danym języku gracza.

Wiadomość 31 z 47 (2 293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Novice

Ok. wróćmy do punktu wyjścia. Gra kupiona za granicą ma ograniczenie regionalne i jest wydana w językach, nie wiem przypisanych do tego regionu - wporządku. Tylko czemu kiedy kupowałem przez Orgin z komputera w USA FIFA 17 oraz Battlefield 1 to język polski mam i był tam po zainstalowaniu? Teraz kiedy z tej samej lokalizacji kupuje przez Origin BV jest tylko angielski, francuski, portugalski?  I na koniec ostatecznie zapytam jeszcze raz. Czy jest sposób na otrzymanie tej samej gry w języku polskim? Jeśłi jest różnica w cenie między regionami dla BV, chętnie ją pokryję, jeśli rozchodzi się o kasę, bo chyba o nic innego.

Wiadomość 32 z 47 (2 277 wyświetleń)

Dot.: battlefield 5 brak języka Polskiego

★ Novice

No dobrze, ale co mogę z tym fantem zrobić ?

 

Wiadomość 33 z 47 (2 270 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 5 brak języka Polskiego

@Zduneek

 

Niestety nie da się nic z tym zrobić A szkoda, miejmy nadzieję,  że kiedyś tych ograniczeń nie będzie. A gdzie kupiłeś grę?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 34 z 47 (2 267 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

★★★ Newbie
Ja kupiłem Battlefield V w Media Markt na pudełku jest polski duubiung a w grze nie.
Wiadomość 35 z 47 (2 138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Newbie

Jak dla mnie to sami sobie strzelają w kolano.

Do tej pory język polski był dostępny, teraz zrobili jakiś misz-masz z regionalizacją i nagle języka polskiego niema.

Jakoś mało istotne jest dla mnie czy kupuję grę będąc w Polsce czy za granicą.

Konto mam POLSKIE na POLSKIEJ stronie i tam zakupiłem grę i język POLSKI powinien być bez żadnego pierniczenia o regionalizacji.

Wychodzi na to że to ostatnia gra jaką kupiłem poprzez Origin i myślę że takich osób będzie znacznie więcej.

Jak im obroty spadną o 50% to zmądrzeją.

 

Wiadomość 36 z 47 (1 866 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Język gry

★ Novice

Jestem głboko zbulwersowany. Przede wszystkim jakim argumentem jest regionalizacja, której następstwem jest to, żę w wersji globalnej nie ma języka polskiego, za to są dwa chińskie do wyboru, dwa hiszpanskie, arabski, etc. Czy to znaczy, że jezeli mam kaprys grać na legalnie zakupionej grze w języku polskim, muszę wyp...lać do polski? Ostatni raz kupilem grę na Origin, i będę to rozdmuchiwał na prawo i lewo. Nawet jeśli do garzy w PL za grę jest dorzucona działka dla podwykonawcy dubbingu to co z ludzmi ktorzy wlasnie kupili z kompa w pl, a teraz sobie wrocili do uk i chcą pobrac. Juz nie wspomne o tym , ze te kilka mega na napisy to by juz sie faktycznie wszedzie zmiescily. Tragedia

Wiadomość 37 z 47 (1 736 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Język gry

★ Novice

Chcę oddać grę.

Wiadomość 38 z 47 (1 735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

★★★ Novice

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego w  Battlefield 1 kupionym za granicą jest język polski a w  Battlefield V języka polskiego nie ma. Przecież  Battlefield 1 to nie taka stara gra, czy po jego wypuszczeniu wyszły jakieś nowe ustawy EA  które zabroniły języka polskiego w  Battlefield V poza terytorium polski ?

Wiadomość 39 z 47 (1 719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Novice
Po odpaleniu gry masz 24 godziny albo bez odpalania 14 dni o ile się nie mylę.
Wiadomość 40 z 47 (1 718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem