Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

autor: Yarkid1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield V - brak języka Polskiego w grze

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Battlefield V zmiana języka? Da się zmienić język na Polski, bo chyba kupiłem nie tą wersje i nie mam w opcjach Polskiego?

Wiadomość 7 z 47 (14 471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield V, zmiana jezyka

[ Edytowane ]

Witaj

 

Jeśli grę kupiłeś będą w Polsce przez Orgin to język polski jest, natomiast jeśli kupiłeś grę będą za granicą to języka polskiego raczej nie będzie,

Spowodowane jest to regionalizacją, czyli dostosowaniem produktu na dany rynek.

Więcej o tej usłudze możesz przeczytać TUTAJ

 

Tak samo jeśli grę kupiłeś na G2A mogłeś kupić grę bez języka polskiego i w tym wypadku trzeba kontaktować się ze sprzedawcą, ponieważ zakupy z G2A nie są akceptowalną formą zakupu przez EA 

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 47 (14 463 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Battlefield V Język gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam. Zakupiłem klucz w wersji pre-order na G2A był on niestety w wersji globalnej i nie patrzyłem czy jest dostępny język gry polski w tym wydaniu. Niestety okazało się dziś, że gra nie ma polskiego języka ani napisów. Czy istnieje możliwość odblokowania w jakiś sposób polskiego języka w wersji globalnej ? Obstawiam, że nie da się więc od razu zadam kolejne pytanie czy jeżeli mam już aktywowaną grę z edycji zwykłej to czy po zakupie edycji specjalnej będę miał możliwość wybrania języka polskiego w momencie kiedy kupię grę poprzez Origin a uprzednio odinstaluje edycje zwykłą ?.  

Wiadomość 1 z 47 (14 385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★ Novice
Po aktywowaniu edycji specjalnej w dalszym ciągu nie ma możliwości zmiany języka.
Wiadomość 2 z 47 (14 368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Newbie

Mam rozumieć ze specjalnie dokupiłeś upgrade do edycji specjalnej i dalej nie możesz wybrać tego polskiego języka? to jest jest chore

 

Wiadomość 3 z 47 (14 358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Novice

Okej. Rozwiązanie dla osób, które zakupiły nie sprawdzając uprzednio czy w danej wersji jest język polski dotyczy to głównie osób kupujących taniej w G2A, etc. Jedyna opcja uratowania się to zakupienie edycji specjalnej czy prościej mówiąc kupując całą grę od nowa na Origin w wersji "Edycja Specjalna" koszt obecny 300zł. Od razu przed pobraniem pojawia się wybór języka gry i jest tam język polski. 

Wiadomość 4 z 47 (14 346 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Newbie

Poważnie nie ma innego sposobu na rozwiązanie tego? Też kupiłem klucz, wcale nie był tańszy i taka niespodzianka

Wiadomość 5 z 47 (14 337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zmiana języka na polski Bf5

★★★ Newbie

 Witam od jakiegoś czasu używałem origin accesu grajac w gry bf1 nfs w wersji polskiej. Gdy wyszedł bf5 w tym accesie była możliwość 10 godzinnej wersji próbnej więc pobrałem ją w języku angielskim, gdyż taka byla jedyną opcja. Po kilku godzinach gry zakupiłem grę w Orignie za 53 euro i myślałem że będzie możliwość zmiany języka na polski lecz się pomyliłem. Mogę dodać że są różne języki czt. portugalski niemiecki chinskie itp.. 

 

Proszę o pomoc bo wolał bym grac w tą grę w moim ojczystym języku :P 

Wiadomość 6 z 47 (14 459 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V, zmiana jezyka

[ Edytowane ]

Witaj

 

Jeśli grę kupiłeś będą w Polsce przez Orgin to język polski jest, natomiast jeśli kupiłeś grę będą za granicą to języka polskiego raczej nie będzie,

Spowodowane jest to regionalizacją, czyli dostosowaniem produktu na dany rynek.

Więcej o tej usłudze możesz przeczytać TUTAJ

 

Tak samo jeśli grę kupiłeś na G2A mogłeś kupić grę bez języka polskiego i w tym wypadku trzeba kontaktować się ze sprzedawcą, ponieważ zakupy z G2A nie są akceptowalną formą zakupu przez EA 

Wiadomość 8 z 47 (14 464 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V Język gry

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Okej. Rozwiązanie dla osób, które zakupiły nie sprawdzając uprzednio czy w danej wersji jest język polski dotyczy to głównie osób kupujących taniej w G2A, etc. Jedyna opcja uratowania się to zakupienie edycji specjalnej czy prościej mówiąc kupując całą grę od nowa na Origin w wersji "Edycja Specjalna" koszt obecny 300zł. Od razu przed pobraniem pojawia się wybór języka gry i jest tam język polski. " to niejest rozwiazanie a naciaganie nakupno gry dodatkowej jezeli niema roozwiazania to niema, a nieciaganie graczy Frown

Wiadomość 9 z 47 (14 287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Język gry

★★★ Newbie

A ja z kolejki zakupiłem przez orgin. Mieszkam w Holandii ustawiony mam pl jak i kraj a tu zonk mam w wersji ang. Tak samo mam pytanie jak to mogę zmienić?

Wiadomość 10 z 47 (14 239 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem