Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

autor: CapitanRoyon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Newbie

Witam, ponownie odnowiłem Origin Access i ponownie chciałem pobrać Battlefield V (Poprzedni zakup oraz pobranie gry odbyło sie w Anglii). Podczas gdy chce pobrać grę każe wybrać mi język ale nie widzę Polskiego. Dodam też że przy pobraniu aplikacji Origin oraz zalogowaniu wybrałem język Polski (z tego co pamiętam chodziło o coś z regionalizacją).

Wiadomość 1 z 7 (1 657 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Expert
@Trumek Niestety nie ma takiej możliwości. Gra będzie dostępna tylko po angielsku Frown

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (1 629 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Expert

Hej @Trumek 

 

Regionalizacja to dostosowanie produktu na konkrety rynek. Gra jest dostępna w języku kraju, w której ją kupiłeś. Jeśli kupiłeś gre w Anglii to nie będzie tam dostępu do języka polskiego. Tak samo może się stać podczas kupowania gier  na stronach trzecich jak np. G2A. 

Wiadomość 2 z 7 (1 641 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Newbie

@CapitanRoyon No jasne rozumiem ale co w przypadku tego ze teraz gdy wróciłem do Polski po kilku latach zakupiłem właśnie ponownie Origin Access i nie mam opcji żeby pobrać gdy w Polskiej wersji językowej ? Nie ukrywam ze wolałbym jednak zagrać w grę w języku Polskim. Co mogę zrobić w tym przypadku ?

 

Wiadomość 3 z 7 (1 631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Expert
@Trumek Niestety nie ma takiej możliwości. Gra będzie dostępna tylko po angielsku Frown
Wiadomość 4 z 7 (1 630 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Newbie

@CapitanRoyon hmm  w takim razie regionalizacja jest totalnie bez sensu skoro wróciłem do kraju i nie mogę grac w swoim języku.

Wiadomość 5 z 7 (1 623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Newbie

witam mam gre z g2a zakupiona i nie mam jezyka polskiego co musze zrobić https://www.facebook.com/gaming/Harnads/?external_ref=unknown

Wiadomość 6 z 7 (1 464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 Brak Jezyka Polskiego

★★★ Expert

Hej. 

 

Tak jak mówisz zakupiłeś grę z G2A. Gra prawdopodobnie nie ma dostępnego języka polskiego, jeśli nie możesz go ustawić w ustawieniach gry. 

 

Jest to spowodowane regionalizajcją. Gra jest dostępna w języku danego kraju. Kupując grę w polsce w oficjalnym sklepie Origin gra będzie dostępna po polsku.

 

Kupując grę ze strony trzeciej jak np. G2A może nie być dostępny język polski.

Wiadomość 7 z 7 (1 455 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem