Dot.: Battlefield 1, aktualizacja

autor: PitiHep
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1, aktualizacja

★★★★★ Newbie

Witam.

 

Kupiłem wczoraj pudełkową wersję gry Battlefield 1 Rewolucja, po zainstalowaniu 38,5 GB (6 czy 5 płyt), na originie wywala mi aktualizację, do pobrania kolejne 30 GB. 

To jest normalne? przecież nie kupuje gry w sklepie, nie instaluje 40 GB aby pobierać kolejne 30. Co jeśli mam internet mobilny, i 30 GB to dość dużo dla mnie? Przecież bez aktualki gra jest dla mnie nie do uruchomienia....

Wiadomość 1 z 3 (592 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1, aktualizacja

Witaj

 

Gra musi pobrać wszystkie updaty i patche ktore zostały dodane do tej pory. Bez nich gra nie będzie działać. To tak samo jak popierasz sterowniki  do grafy czy innych rzeczy. Więc to normalne

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (735 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1, aktualizacja

Witaj

 

Gra musi pobrać wszystkie updaty i patche ktore zostały dodane do tej pory. Bez nich gra nie będzie działać. To tak samo jak popierasz sterowniki  do grafy czy innych rzeczy. Więc to normalne

Wiadomość 2 z 3 (736 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1, aktualizacja

★★★★★ Newbie

no masz rację, ale 3\4 gry jest do ponownego pobrania, może ja jeszcze jestem trochę w tyle z rozmiarami gier :D 

ale pobiere, jak mówisz, że to normalne Standard smile dziękówa

Wiadomość 3 z 3 (576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem