Dot.: Battelfield 1 PS4 - Ekran

autor: Rydzu2015
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battelfield 1 PS4 - Ekran

★ Novice
Witam,
Źle ustawiłem obraz na battelfield 1 (ustawiłem w taki sposób, że obraz gry mam ustawiony szeżej niż ekran tv). Jak to zmienić? Odistalowywałem już grę i instalowałem spowrotem
Wiadomość 1 z 3 (343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battelfield 1 PS4 - Ekran

Hej,

Niestety nie mam PS4 więc ciężko mi określić jak to dokładnie wygląda. Znalazłem jednak funkcję, która może Cię zainteresować. - http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/areasettings.html

Wiadomość 2 z 3 (324 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battelfield 1 PS4 - Ekran

Champion (Retired)

Czy po ponownym instalowaniu gry pobierasz lub wrzucasz z pena zapisane dane?Jak tak to wprowadzasz te same ustawienia,wtedy w menu gry przejdź - Opcje-Obraz-Pole widzenia, Pole widzenia w 3os. pojazdy i pole widzenia w trybie celowania,te ustawienia odpowiadają za to jak widzisz obraz będąc na polu bitwy.Polecam ustawić obraz będąc na polu bitwy według własnych preferencji.Osobiście mam ustawione:

Pole widzenia - 70

Pole widzenia w 3os. pojazdy - 60

Pole widzenia w trybie celowania - wył.

Możesz też sprawdzić w ustawieniach konsoli czy nie masz czegoś poprzestawianego - Ustawienia - dźwięk i ekran - ustawienia wyjścia wideo : tutaj polecam dać wszystko na automat i wyłączyć HDR

Natomiast jak masz wszystko powiększone to ustawienia - ustawienia dostępu - powiększenie i odznacz.Zaznaczone powoduje powiększenie obrazu przy jednoczesnym naciśnięciu guzików PS i kwadratu (wszystko wraca do normy po wciśnięciu kółka lub PS)

Wiadomość 3 z 3 (309 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem