Ban na Webapp

autor: GGTKL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban na Webapp

★★★ Novice

Witam mam Problem związany z aplikacją webApp w fifie 20 dostałem bana za łamanie regulaminu podczas gdy nic nie zrobiłem oprócz otwierania paczek już w samej grze i nw czy mam dzwonić do ea czy tutaj mi ktoś pomoże 

 

Wiadomość 1 z 5 (1 533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban na Webapp

Community Manager

Hej @GGTKL 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone blokady, to na Twój adres email powinna trafić wiadomość opisująca jakie ograniczenia zostały nałożone i dlaczego. Jeśli nie zgadzasz się z tym to koniecznie się z nami skontaktuj - informacje jak to zrobić znajdziesz tutaj


Dostęp do rynku transferowego FUT w aplikacjach Web App i Companion

Przestrzegaj zasad w EA SPORTS FIFA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 505 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban na Webapp

Community Manager

Hej @GGTKL 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone blokady, to na Twój adres email powinna trafić wiadomość opisująca jakie ograniczenia zostały nałożone i dlaczego. Jeśli nie zgadzasz się z tym to koniecznie się z nami skontaktuj - informacje jak to zrobić znajdziesz tutaj


Dostęp do rynku transferowego FUT w aplikacjach Web App i Companion

Przestrzegaj zasad w EA SPORTS FIFA

Wiadomość 2 z 5 (1 506 wyświetleń)

Dot.: Ban na Webapp

★★★ Novice

Tylko że problem jest w tym że nie dostałem żadnego maila w tej sprawie a ostatnią fifą jaką grałem na pc była 16 i wtedy też nie dostałem żadnej informacji że złamałem regulamin 

Wiadomość 3 z 5 (1 494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na Webapp

★★★ Newbie
@EA_Kuba Witam.
Mam podobny problem - Blokada rynku na WebApp pomimo, że nic złego nie zrobiłem.
Polowałem w grze z EA ACCESS na karty pewnego zawodnika, aby taniej kupować i drożej sprzedawać przez około godzinę...
Żadnego maila również nie otrzymałem.

Zgłosiłem sprawę do HELP CENTER i póki co nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Wiadomość 4 z 5 (1 478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na Webapp

★★★ Newbie

Witam, 

Czy zablokowany web app z fify 20 przejdzie również na fife 21? Niestety dalej nie dostalem informacji dlaczego otrzymalem bana. 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5 (1 189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA