Apex legends (crossplay)

autor: SebaBekier12
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex legends (crossplay)

★★★ Newbie

Niedawno zacząłem grać w apex i jednej rzeczy mi brakuje, natomiast grania z różnymi platformami. Czy pracujecie już nad sposobem crossplay? 

Tej jednej rzeczy brakuje w Apex Legends

Proszę skupcie się teraz nad tym. Standard smile

Warto będzie robić sobie nadzieję na to?  

Wiadomość 1 z 7 (10 045 wyświetleń)

Dot.: Apex legends (crossplay)

[ Edytowane ]

Witaj

 

Niestety ale raczej w 99% nie będzie takiej opcji na PC oraz innych platformach, przynajmniej w Apex

 

Wiadomość 2 z 7 (10 031 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex legends (crossplay)

★★★ Newbie

To byłaby najgorsza rzecz jaką mogliby zrobić. Już teraz jest problem z ludźmi którzy używają myszek na konsoli. Jak dla mnie to oszustwo. Myszka + klawiatura tylko na PC, a konsole tylko pady. Wtedy wiadomo kto jakiego ma skilla. Jak ktoś nie potrafi grać na padzie to siedzi w randze na którą zasługuje, a nie sztucznie podnosi skilla dodatkowymi urządzeniami. Ta sama sytuacja sytuacja tyczy sie wersji PC. Gracze wybijaliby się wyżej na graczach którzy używają padów. Crossplay w FPS to nieporozumienie. Chyba że PS4 <=> XBOX. Inaczej tego nie widzę

Wiadomość 3 z 7 (9 956 wyświetleń)

Dot.: Apex legends (crossplay)

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@Wiefiur88Dokladnie cross platform to będzie poracha ps: Ea chyba robi nas w bambuko bo nie wiem czy tak macie ale ja na ps4 widzę dużo graczy z nikami typu player1523 player6485 albo pathfinder 4983 itp itd to by oznaczało że jest cross dodany po cichu na próbę co mi nie odpowiada ogólnie sezon 3 jest do bani czekam na 4 i oby mapa była inna

Wiadomość 4 z 7 (9 760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex legends (crossplay)

Community Manager

@serferson666  napisał/a:

@Wiefiur88Dokladnie cross platform to będzie poracha ps: Ea chyba robi nas w bambuko bo nie wiem czy tak macie ale ja na ps4 widzę dużo graczy z nikami typu player1523 player6485 albo pathfinder 4983 itp itd to by oznaczało że jest cross dodany po cichu na próbę co mi nie odpowiada ogólnie sezon 3 jest do bani czekam na 4 i oby mapa była inna


Hej @serferson666 

 

Wygląda na to, że masz włączony tryb transmisji Standard smile Jeśli go wyłączysz to nazwy użytkowników będą wyświetlać się normalnie Standard smile

 

Spoiler
tr.jpg

 

 

Wiadomość 5 z 7 (9 390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex legends (crossplay)

★★★ Newbie
@Wiefiur88 Ja gram na PC na padzie z Xa i gra mi się bardzo przyjemnie.
Wiadomość 6 z 7 (7 979 wyświetleń)

Dot.: Apex legends (crossplay)

Community Manager

@SebaBekier12 @Niras8 @serferson666 @Wiefiur88 

 

Pewnie zainteresuje Was informacja, że tej jesieni cross-play trafi do Apex Legends Standard smile Więcej informacji tutaj

Wiadomość 7 z 7 (4 188 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem